D. Á. 2021.04.26 01:00 Frissítve: 2021.05.01 16:00

Heti program: Real–Chelsea és PSG–Man. City a BL-ben; NB I, topligák

Az előttünk álló héten jön a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntője: kedden Real Madrid–Chelsea, szerdán PSG–Manchester City élőben az NSO-n! Csütörtökön az Európa-ligában játszik az Arsenal és az MU. A hétvégén ismét NB I a televízió képernyőjén, az angol Premier League-ben Manchester United–Liverpool rangadó lesz. Ezen a héten sem maradunk Formula–1, MotoGP, kézilabda és amerikai sportok nélkül sem. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

ÁPRILIS 26., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–Crystal Palace (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
20.30:
Darmstadt–Bochum (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
18.30:
Torino–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ, 6. FORDULÓ
19.00:
SG Kecskemét Futsal–Haladás VSE

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL
18.30:
CSZKA Moszkva–Avangard Omszk (Tv: Sport2)
NHL
kedd, 3.00:
Winnipeg Jets–Edmonton Oilers (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1083 (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉSEK
16.00:
Sopron KC–Szolnoki Olajbányász
17.00: Alba Fehérvár–DEAC

SAKK
Sakkvilágbajnok-jelölti torna, Jekatyerinburg, 13. forduló

SZNÚKER
14.00 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna:
München, Estoril

ÁPRILIS 27., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Real Madrid (spanyol)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szerda, 1.00:
New York Mets–Boston Red Sox (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
20.00:
rájátszás (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30:
world tour, Tour of Rmandie (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1084 (Tv: Sport2) 

SAKK
Világbajnok-jelölti torna, Jekatyerinburg, 14. forduló

SZNÚKER
11.00, 15.25 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP: München, Estoril

TOLLASLABDA
Európa-bajnokság, Kijev: női egyes, 1. forduló (a legjobb 32 közé jutásért): Kőrösi Ágnes-Natalija Perminova (orosz)

ÁPRILIS 28., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élőben az NSO-n!
35. FORDULÓ

17.00: DEAC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Pécsi MFC–FC Ajka
17.00: Soroksár SC–Vasas FC
17.00: Dorogi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Gyirmót
17.00: Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás, Kozármisleny
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Gyirmót FC Győr
18.00: WKW ETO FC Győr–Szolnoki MÁV FC
18.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–BFC Siófok
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
18.00: Aqvital FC Csákvár–Budaörs

NB III
32. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
DVSC II–Sényő
17.00: Sajóbábony–Mezőkövesd II
17.00: Kisvárda II–Salgótarján
17.00: Cegléd–Tiszafüred
17.00: Tiszakécske–Balassagyarmat
17.00: Gyöngyös–Hatvan
17.00: Jászberény–Tállya
17.00: DVTK II–Putnok
17.00: Füzesgyarmat–Eger
17.00: Tiszaújváros–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd II–Újpest II
17.00: Hódmezővásárhely–FTC II
17.00: Szekszárd–Kozármisleny
17.00: ESMTK–Taksony
17.00: Dabas-Gyón–Körösladány
17.00: Dunaújváros–Kecskemét
17.00: Szegedi VSE–FC Dabas
17.00: Rákosmente–Monor
17.00: Iváncsa–Majos
17.00: Vác–Paks II
NYUGATI CSOPORT
15.00:
Veszprém–Puskás Akadémia II
17.00: Nagyatád–Balatonfüred
17.00: Ménfőcsanak–Nagykanizsa
17.00: Pápa–Fehérvár II
17.00: THSE-Szabadkikötő–Mosonmagyaróvár
17.00: Lipót–ZTE II
17.00: Sopron–Komárom
17.00: III. Kerületi TVE–Érd
18.30: Bicske–Gárdony
19.00: Tatabánya–BKV Előre

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.00:
Athletic Bilbao–Valladolid (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
38. FORDULÓ
15.00:
Göztepe–Trabzonspor  (Tv: Sport1) 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.30:
Milwaukee Brewers–Miami Marlins (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
KHL
20.00:
rájátszás (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30:
world tour, Tour of Rmandie (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
5. FORDULÓ
20.30:
Spanyolország–Magyarország, Antequera
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS

18.00: DEAC–Alba Fehérvár
A 9–14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–PVSK-Veolia
18.00: Jászberényi KSE–Kaposvári KK
NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.45:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1085 (Tv: Sport2)  

SZNÚKER
11.00, 15.25 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP: München, Estoril

TOLLASLABDA
Európa-bajnokság, Kijev

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
29. FORDULÓ
12.00:
Tigra-ZF-Eger–OSC
12.00: Tatabánya–BVSC Zugló
18.00: Debreceni VSE–A-Híd VasasPlaket
19.00: Metalcom Szentes–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Szeged
20.00: UVSE Hunguest Hotels–Kaposvári VK
20.00: Budapesti Honvéd SE–KSI SE

ÁPRILIS 29., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Villarreal (spanyol)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Manchester United (angol)–AS Roma (olasz) (Tv: Sport1)

NB I
32. FORDULÓ
17.30:
Diósgyőri VTK–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
19. FORDULÓ
17.00:
FTC–Haladás

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.00:
Barcelona–Granada (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
34. FORDULÓ
14.45:
Topolyai SC–Napredak – élőben az NSO-n!

FUTSAL
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCAS DÖNTŐ, ZADAR
NEGYEDDÖNTŐ
15.00:
Inter FS (spanyol)–Gazprom-Jugra Jugorszk (orosz)
20.00: Sporting CP (portugál)–KPRF (orosz)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
St. Louis Cardinals–Philadelphia Phillies (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30:
world tour, Tour of Rmandie (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Érd

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 3.00:
Denver Nuggets–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1086 (Tv: Sport2)   

SZNÚKER
13.45 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)  

TENISZ
ATP: München, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
Európa-bajnokság, Kijev

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
29. FORDULÓ
20.00:
Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom Waterpolo

ÁPRILIS 30., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
20.00:
Paksi FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
13.30:
a 2023-as női világbajnokság európai selejtezőcsoportjainak sorsolása, Nyon

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
21.00:
Southampton–Leicester City (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.15:
Werder Bremen–RB Leipzig (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
21.00:
Marseille–Strabourg (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Levante (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
20.00:
PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
15.30:
world tour, Tour of Rmandie (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC

SZNÚKER
11.00, 15.15 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)  

TENISZ
ATP: München, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI EUROLIGA
NÉGYES DÖNTŐ, TÜSKEUSZODA
12.15:
UVSE–Olympiakosz (görög)
14.30: Dunaújváros–Dinamo Uralocska (orosz)

MÁJUS 1., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
17.00:
ZTE FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencvárosi TC–Mezőkövesd Zsóry FC  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
19. FORDULÓ
15.00:
DVTK–Győr
16.30: MTK–Kelen

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
13.30:
Crystal Palace–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
16.00: Brighton–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
18.30: Chelsea–Fulham (Tv: Spíler1)
21.00: Everton–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
17.00:
PSG–Lens (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Nice (Tv: Digi Sport2)

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.15:
Dortmund–Kiel (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
15.00:
Verona–Spezia (Tv: Digi Sport2)
18.00: Crotone–Inter (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Benevento (Tv: Digi Sport1)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
19.00:
Botosani–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
14.00:
Eibar–Alavés (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 29. FORDULÓ
14.30:
DAC–Zilina – élőben az NSO-n!

FUTSAL
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCAS DÖNTŐ, ZADAR
ELŐDÖNTŐ
15.00:
1. elődöntő
20.00: 2. elődöntő

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Minnesota Twins–Kansas City Royals (Tv: Sport2)

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
13.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
rájátszás (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
6. FORDULÓ
14.10:
Magyarország–Horvátország, Veszprém (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Siófok KC
18.00: MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Váci NKSE–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
18.00:
Szolnoki Olajbányász–DEAC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
OSE Lions–PVSK-Veolia
18.00: Jászberényi KSE–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
14.15:
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: M4 Sport+)
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 4.00:
Los Angeles Clippers–Denver Nuggets (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1087 (Tv: Sport1)   

RÖPLABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ, VERONA
NŐK
17.00:
A. Carraro Imoco Conegliano (olasz)–VakifBank Istanbul (török) (Tv: Digi Sport3)
FÉRFIAK
20.30:
Grupa Azoty Kedzierzyn Kozle (lengyel)–Itas Trentino (olasz) (Tv: Digi Sport3)

TENISZ
ATP: München, Estoril
11.00 és 19.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 4.00:
Dominick Reyes–Jiry Procházka (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
NŐI EUROLIGA
NÉGYES DÖNTŐ,  BUDAPEST
17.30:
bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
19.45: döntő (Tv: M4 Sport)
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
30. FORDULÓ
11.30:
Szolnoki Dózsa–KSI SE
12.00: Tigra-ZF-Eger–Szeged
12.30: UVSE Hunguest Hotels–PannErgy-MiskolciC
16.00: Tatabánya–Debreceni VSE
18.00: Metalcom Szentes–A-Híd VasasPlaket
19.00: Budapesti Honvéd SE–BVSC Zugló
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Kaposvári VK

MÁJUS 2., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
17.00:
Budafoki MTE–Budapest Honvéd  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
36. FORDULÓ – élőben az NSO-n!
17.00:
FC Ajka–Soroksár SC
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Pécsi MFC
17.00: Budaörs–Szentlőrinc, Tatabánya
17.00: Debreceni VSC–Aqvital FC Csákvár
17.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szolnoki MÁV FC–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: Gyirmót FC Győr–WKW ETO FC Győr
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Vasas FC–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–DEAC

NB III
33. FORDULÓ

14.30:
Putnok–DVSC II
17.00:
Tállya–DVTK II
17.30: Eger–Balassagyarmat
17.30: Tiszafüred–Tiszakécske
17.30: Salgótarján–Cegléd
17.30: Mezőkövesd II–Kisvárda II
17.30: BVSC–Sajóbábony
17.30: Sényő–Tiszaújváros
17.30: Hatvan–Jászberény
17.30: Füzesgyarmat–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Szekszárd
11.00: Paks II–Hódmezővásárhely
11.00: Újpest II–Vác
17.30: Kozármisleny–ESMTK
17.30: Majos–Honvéd II
17.30: Monor–Iváncsa
17.30: FC Dabas–Rákosmente
17.30: Dunaújváros–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–Körösladány
Taksony–Dabas-Gyón 0–3 (a Taksony lemondta a mérkőzést, a három pontot a Dabas-Gyón kapta)
NYUGATI CSOPORT
11.00:
ZTE II–Sopron
11.00: Tatabánya–Érd
11.00: Fehérvár II–THSE-Szabadkikötő
17.30: Balatonfüred–Veszprém
17.30: BKV Előre–Nagyatád
17.30: Gárdony–Puskás Akadémia II
17.30: Komárom–III. Kerületi TVE
17.30: Mosonmagyaróvár–Lipót
17.30: Nagykanizsa–Pápa
17.30: Bicske–Ménfőcsanak

ANGOL PREMIER LEAGUE34. FORDULÓ
15.00:
Newcastle United–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.30: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1)
20.15: Tottenham–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Brest–Nantes
15.00: Dijon–Metz
15.00: Lorient–Angers
15.00: Nimes–Reims
17.05: Montpellier–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Monaco–Lyon (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
32. FORDULÓ
19.05:
NK Osijek–Varazdin – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30:
Lazio–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Fiorentina
15.00: Napoli–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sassuolo–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Sampdoria–Roma (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
14.00:
Valladolid–Betis (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Cádiz (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Barcelona (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Yankees–Detroit Tigers (Tv: Sport2)

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
16.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
NŐI NB I
16.30:
DVSC Schaeffler–Érd

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Milwaukee Bucks–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1088 (Tv: Sport2)    

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ, JEREZ
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP: München, Estoril
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

TOLLASLABDA
Európa-bajnokság, Kijev

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
30. FORDULÓ
14.05:
OSC–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport) 

 

 

 

2021.07.26 17:28:25

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nyerni akartak a szentgyörgyiek Bodzavásáron, vezettek is, de a végén az egy pontnak is örülhettek.

2021.07.26 14:57:47

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Gianfelice Facchetti: „Ha nem ismered Puskást, nem tudsz semmit a futballról.”

2021.07.25 19:56:34

Minden más foci KRASZNAI BENCE

Kleinheisler László csapata izgalmas mérkőzésen 2–1-re nyert a Poljud Stadionban.

2021.07.25 18:26:06

Minden más foci T. J.

Hamar hátrányba került a TSC, de őrült első húsz perc után átvette a vezetést, amit meg is tartott.

2021.07.25 16:13:55

Minden más foci CSELŐTEI MÁRK

A félidőben már 3–0-ra vezettek a nagymihályiak, akik 4–1-re nyertek.