D. Á. 2021.01.10 23:30 Frissítve: 2021.01.14 12:43

Heti program: rangadók a topligákban; indul a férfi kézi-vb Egyiptomban

Hétfőn 19.45-kor kezdődik Az Év Sportolója Gála, amelyről élő közvetítést olvashatnak honlapunkon. Kedden az angol Premier League-ben láthatjuk a Manchester Unitedet, a Milan az Olasz Kupában szerepel. Szerdán a Bayern München a Kiel vendégeként lép pályára a Német Kupában. A Barcelona és a Real Madrid is a spanyol Szuperkupában játszik, előbbi a Sociedaddal, utóbbi a Bilbaóval. Vasárnap nem akármilyen rangadókat rendeznek: Inter–Juventus és Liverpool–MU élőben az NSO-n! Szerdán indul a férfi kézi-vb, Magyarország pénteken a Zöld-foki-szigetekkel, vasárnap pedig Uruguayjal küzd meg. A hétvégén folytatódik az NFL rájátszása.

 

JANUÁR 11., HÉTFŐ

ÜNNEPSÉG
19.45: Az Év Sportolója Gála (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
21.20: 
a nyolcad- és a negyeddöntő sorsolása

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00: 
Stockport–West Ham United (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
20.30:
 Braunschweig–Düsseldorf (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
17. FORDULÓ
20.45: 
Spezia–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SKÓT PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
20.45:
 Celtic–Hibernian (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
19.00: 
Elche–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Huesca–Betis (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
18. FORDULÓ
14.00: 
Erzurumspor–Fenerbahce (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, DÖNTŐ
Kedd, 2.00:
 Alabama–Ohio State (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
Mesterek Tornája, Doha

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
 MAC HKB Újbuda–Corona Brasov Wolves (romániai) 
18.40: Opten Vasas HC–SC Csíkszereda (romániai) 
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30: 
Szpartak Moszkva–Lokomotiv Jaroszlavl (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00: 
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Jászberényi KSE

LÓSPORT
13.45: 
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1007 (Tv: Sport2)

RALI
Dakar rali, 8. szakasz, Szakaka–Neom (375 km)

SZNÚKER
13.45: 
London Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: London Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
Delray Beach
Antalya
WTA-TORNA
7.00: Abu-Dzabi (Tv: Digi Sport1)
AUSTRALIAN OPEN
férfi és női selejtező

 


JANUÁR 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
FC Koper (szlovén I.)–Budafoki MTE
Mol Fehérvár–HNK Orijent 1919 (horvát II.)
16.30: Ferencváros–Észtország

ANGOL PREMIER LEAGUE
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.15:
Burnley–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
18. FORDULÓ
19.00:
Sheffield United–Newcastle (Tv: Digi Sport1)
21.15: Wolverhampton–Everton (Tv: Spíler1)

NÉMET KUPA
2. FORDULÓ
20.45:
Leverkusen–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Milan–Torino (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.30:
Atlético Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)
A 4. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Granada–Osasuna (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
18.00 és 20.45: világkupa, Flachau – női műlesiklás (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
Mesterek Tornája, Doha

HÓDESZKA
19.00:
világkupa, Badgastein  (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
MAC HKB Újbuda–Corona Brasov Wolves (romániai) (Tv: M4 Sport)
18.30: Titánok–Gyergyói Hoki Klub, Győr

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
PEAC-Pécs–Sopron Basket

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RALI
Dakar rali, 9. szakasz, Neom–Neom (465 km)

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
London Masters (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
Delray Beach
Antalya
WTA-TORNA
9.00: Abu-Dzabi (Tv: Digi Sport1)
AUSTRALIAN OPEN (DUBAI)
női selejtező

 


JANUÁR 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
Bp. Honvéd–Újpest FC
13.00: Kazincbarcika SC (NB II)–Kisvárda
13.00: Zalaegerszegi TE FC–BFC Siófok (NB II)
15.00: Puskás Akadémia–Csákvár (NB II)
MTK Budapest–Vasas FC (NB II) – elmarad
Paksi FC–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
19.00:
Manchester City–Brighton (Tv: Spíler1)
A 16. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.15:
Tottenham–Fulham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA SZUPERKUPA
21.00:
PSG–Olympique Marseille

NÉMET KUPA
2. FORDULÓ
20.30:
Kiel (II.)–Bayern München (Tv: Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00:
Fiorentina–Internazionale (Tv: Sport2)
17.45: Napoli–Empoli (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Genoa (Tv: Sport2)

SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.55:
Real Sociedad–Barcelona (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

BIATLON
14.20:
világkupa, Oberhof (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
Mesterek Tornája, Doha

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Sport Club Csíkszereda (romániai)
NHL, ALAPSZAKASZ
23.30:
Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
G-CSOPORT
18.00:
Egyiptom–Chile (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
18.45:
Vipers Kristiansand (norvég)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Váci NKSE
18.00: Siófok KC–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Szolnoki Olajbányász
18.00: PVSK-Veolia–OSE Lions
18.00: Alba Fehérvár–Jászberényi KSE
20.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
19.30:
Vasas Akadémia–Uni Győr MÉLY-ÚT

RALI
Dakar rali, 10. szakasz, Neom–al-Ula (342 km)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Dunaferr SE

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
London Masters (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
21.00: Delray Beach (Tv: Eurosport2)
Antalya
WTA-TORNA
9.00: Abu-Dzabi (Tv: Digi Sport1)
AUSTRALIAN OPEN (DUBAI)
női selejtező

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 19. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Szolnoki Dózsa–Debreceni VSE

 


JANUÁR 14., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Dinamo Zagreb (horvát I.)–Mol Fehérvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
21.00:
Arsenal–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
17.30:
Sassuolo–SPAL (Tv: Sport2)
21.15: Atalanta–Cagliari (Tv: Sport2)

SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.55:
Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

BIATLON
14.20:
világkupa, Oberhof (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Újpesti TE–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Opten Vasas HC–Corona Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

E-CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Ausztria–Svájc (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Franciaország (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00:
Algéria–Marokkó
20.30: Portugália–Izland
G-CSOPORT (KAIRÓ)
20.30:
Svédország–Észak-Macedónia
H-CSOPORT (BORG EL-ARAB)
15.30: Fehéroroszország–Oroszország (Tv: M4 Sport)
18.00: Szlovénia–Dél-Korea

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–PEAC-Pécs
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Philadelphia 76ers–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RALI
Dakar rali, 11. szakasz, al-Ula–Dzsanbu (511 km)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.15:
MTK Budapest–Vasas Óbuda, Illyés-Aramis Sportcsarnok, Budaörs

SZNÚKER
13.45, 15.45 és 19.45:
London Masters (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 


JANUÁR 15., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
HNK Rijeka (horvát I.)–Budafoki MTE

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
21.00:
Montpellier–Monaco (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
20.30:
Union Berlin–Leverkusen (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
18. FORDULÓ
20.45:
Lazio–Roma (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ALPESI SÍ
12.30:
világkupa, Wengen – férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

BIATLON
14.00:
világkupa, Oberhof (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50:
világkupa, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.30:
MAC HKB Újbuda–Sport Club Csíkszereda (romániai)
20.00: Debreceni EAC–Titánok
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)  (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Slovan Bratislava (szlovák)
NHL, ALAPSZAKASZ
Szombat, 1.30:
Buffalo Sabres–Washington Capitals (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Németország–Uruguay
20.30: MAGYARORSZÁG–Zöld-foki-szigetek (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00:
Spanyolország–Brazília  (Tv: M4 Sport)
20.30: Tunézia–Lengyelország
C-CSOPORT (ALEXANDRIA)
15.30:
Katar–Angola (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Japán
D-CSOPORT (KAIRÓ)
18.00:
Argentína–Kongói DK
20.30: Dánia–Bahrein

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
18.00: Szolnoki Olajbányász–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

RALI
Dakar rali, 12. (utolsó) szakasz, Dzsanbu–Dzsidda (225 km)

SÍUGRÁS
17.55:
világkupa, Zakapone (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
London Masters (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

 


JANUÁR 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: MTK Budapest–Bp. Honvéd
11.00: Kisvárda–FK Minaj (ukrán I.)
11.00: Rovinj: NK Osijek (horvát I.)–Mol Fehérvár
12.00: Paksi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
13.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Zalaegerszegi TE FC
14.00: Puskás Akadémia–Újpest FC
16.30: Puskás Akadémia–Haladás (NB II)
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd Zsóry FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ
13.30:
Wolverhampton–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leeds United–Brighton
16.00: West Ham United–Burnley
18.30: Fulham–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
21.00: Leicester City–Southampton (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
24. FORDULÓ
13.30:
Middlesbrough–Birmingham (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.00:
Olympique Marseille–Nimes (Tv: Digi Sport3)
21.00:
Angers–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–Mainz
15.30:
Hoffenheim–Arminia Bielefeld
15.30:
Köln–Hertha BSC
15.30:
Werder Bremen–Augsburg
15.30:
Wolfsburg–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.30:
VfB Stuttgart–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
13.00:
Bochum–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
18. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00:
Torino–Spezia (Tv: Digi Sport2)
20.45:
Sampdoria–Udinese (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.00:
Alcorcón–Valencia
18.00: Almería–Alavés
18.00: Espanyol–Osasuna
18.00: Fuenlabrada–Levante
18.00: Girona–Cádiz
18.00: Leganés–Sevilla
18.00: Málaga–Granada
18.00: Navalcarnero–Eibar
18.00: Pena Deportiva–Valladolid
18.00: Rayo Vallecano–Elche
18.00: Sporting Gijón–Betis
18.00: Tenerife–Villarreal

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
12.30:
férfi lesiklás, Wengen (Tv: Eurosport1)
11.00 és 14.00: női óriás-műlesiklás, Maribor (Tv: Eurosport1)

BIATLON
14.00:
világkupa, Oberhof (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50: világkupa, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
DIVISIONAL ROUND
22.35:
Green Bay Packers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
Vasárnap, 2.15: Buffalo Bills–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

GYORSKORCSOLYA
11.30 és 15.35: összetett és sprint Európa-bajnokság, Heerenveen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.10:
MAC HKB Újbuda–Sport Club Csíkszereda (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Opten Vasas HC
18.00: FTC-Telekom–Corona Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

E-CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Ausztria–Franciaország (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Svájc (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00:
Portugália–Marokkó
20.30: Izland–Algéria
G-CSOPORT (KAIRÓ)
18.00:
Egyiptom–Észak-Macedónia
20.30: Svédország–Chile
H-CSOPORT (BORG EL-ARAB)
15.30:
Fehéroroszország–Dél-Korea (Tv: M4 Sport)
18.00: Szlovénia–Oroszország
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
12.00:
Rosztov-Don (orosz)–Bietigheim (német) (Tv: Sport1)
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Team Esbjerg (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
17.45:
Krim Ljubljana (szlovén)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Zvezda Zvenyigorod (orosz)–Váci NKSE, Csehov  (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Egis Körmend
18.00: Jászberényi KSE–Alba Fehérvár
18.00: OSE Lions–DEAC
18.45: Sopron KC–PVSK-VEOLIA
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
San Antonio Spurs–Houston Rockets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
DEAC–Fino Kaposvár
17.00: Dunaferr SE–Kecskeméti RC

SÍUGRÁS
16.15: világkupa, Zakopane, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
London Masters (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Max Holloway–Calvin Kattar (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
16. FORDULÓ
11.00:
KSI SE–Tigra-ZF-Eger
12.00: Debreceni VSE–UVSE Hunguest Hotels
16.00: Szeged–OSC
16.00: Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa
17.00: A-Híd VasasPlaket–FTC-Telekom Waterpolo
17.00: BVSC Zugló–PVSK Mecsek Füszért
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–Budapesti Honvéd SE
18.00: Metalcom Szentes–Tatabánya


JANUÁR 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ

15.00:
Sheffield United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
17.30: Liverpool–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.15: Manchester City–Crystal Palace (Tv: Digi Sport3)
A 13 órára kiírt Aston Villa–Everton mérkőzést elhalasztották.

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
13.00:
Brest–Rennes (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Lorient–Dijon
15.00:
Nantes–Lens
15.00:
Nice–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
15.00:
Strasbourg–St.-Étienne
17.00:
Lille–Reims
21.00:
Lyon–Metz

NÉMET BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Freiburg (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
18.00: Eintracht Frankfurt–Schalke (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
13.30:
Kiel–Karlsruhe (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
18. FORDULÓ
12.30:
Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Crotone–Benevento
15.00:
Sassuolo–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00:
Atalanta–Genoa (Tv: Digi Sport3)
20.45:
Internazionale–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL SZUPERKUPA
20.55:
döntő (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.15 és 12.15:
női óriás-műlesiklás, Maribor (Tv: Eurosport1)
10.15 és 13.15: férfi műlesiklás, Wengen (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
DIVISIONAL ROUND
21.05:
Kansas City Chiefs–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)
Hétfő, 0.40: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

GYORSKORCSOLYA
11.30 és 15.30: összetett és sprint Európa-bajnokság, Heerenveen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Debreceni EAC–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HC Innsbruck (osztrák)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
HC Banská Bystrica (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT (ALEXANDRIA)
15.30:
Katar–Japán (Tv: M4 Sport)
18.00: Angola–Horvátország (Tv: M4 Sport)
A-CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Németország–Zöld-foki-szigetek
20.30: MAGYARORSZÁG–Uruguay (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00:
Brazília–Tunézia
20.30: Spanyolország–Lengyelország
D-CSOPORT (KAIRÓ)
18.00:
Argentína–Bahrein
20.30: Dánia–Kongói DK
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00:
Odense HB (dán)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
12.00:
Kubany Krasznodar (orosz)–Dunarea Braila (román) (Tv: Sport1)
18.00: Fleury Loiret (francia)–Siófok KC, Orleans (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.15:
Ludovika-FCSM Csata–Vasas Akadémia
17.00: PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00:
Dallas Mavericks–Chicago Bulls (Tv: Sport2)

SÍAKROBATIKA
17.30:
világkupa, Jaroszlav aerials (Tv: Arena4)

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Zakopane (Tv: Eurosport1)

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.

2021.01.22 20:34:41

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Akarjuk, nem akarjuk, üdvösnek tartjuk vagy sem e fordulatot, a futballról való beszédnek kisebb része az, ami a pályán megesik, igen nagy hányadát e virtuális tér inspirálja, befolyásolja, alakítja ma már.

2021.01.22 13:11:29

Minden más foci H. D.

Ramón Miérez duplázott, az NK Osijek gond nélkül nyert a Lokomotiva Zagreb otthonában.

2021.01.21 19:25:14

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Ha létezik szerelem ember és város között... – exkluzív képgaléria a Maradona-királyság éveiről.