D. Á. 2020.10.12 16:40 Frissítve: 2020.10.15 17:42

Heti program: rangadók a topligákban; WTCR a Hungaroringen

A magyar labdarúgó-válogatott szerdán Moszkvában lép pályára Oroszország vendégeként a Nemzetek Ligájában, a mérkőzést élőben követhetik a honlapunkon. Az A-divízióban Olaszország–Hollandia és Horvátország–Franciaország rangadót rendeznek. Pénteken megkezdődik az NB I 7. fordulója, a Ferencváros a Kisvárda vendégeként lép pályára. Szombaton nem akármilyen találkozók várnak a labdarúgás szerelmeseire: az angol Premier League-ben Everton–Liverpool városi derbit láthatunk, majd a Manchester City–Arsenalon izgulhatunk. A Serie A-ban Napoli–Atalanta és Inter–Milan lesz. A La Ligában pályán a Real Madrid, a Barcelona és az Atlético. A női kézi BL-ben a Győr a román Ramnicu Valceával küzd meg, az FTC a CSM Bucuresti otthonában szerepel. Jön az NFL alapszakaszának 6. fordulója, az MLB-ben pedig folytatódik a rájátszás.

 

OKTÓBER 12., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
6. FORDULÓ
19.00:
Kecskemét–Haladás VSE
20.45: Újpest–Debreceni EAC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
New Orleans Saints–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 2.00:
Los Angeles Dodgers–Atlanta Braves (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD GRAND PRIX
21.00:
7. nap, döntő (Tv: Arena4)
Dirk van Duijvenbode (holland)–Gerwyn Price (walesi)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (romániai) – elhalasztva

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

SZNÚKER
13.45:
English Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
12.00: Szentpétervár, 1. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Köln, 1. nap (Tv: Sport2)
Cagliari

 

OKTÓBER 13., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
4. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
20.45:
Ukrajna–Spanyolország, Kijev (Tv: Sport1)
20.45: Németország–Svájc, Köln (Tv: Sport2)
C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Ciprus, Baki (Tv: Sport1)
20.45: Montenegró–Luxemburg, Podgorica
D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Lettország–Málta, Riga (Tv: Sport2)
20.45: Feröer–Andorra, Tórshavn
2. CSOPORT
20.45:
Liechtenstein–San Marino, Vaduz

VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
DÉL-AMERIKA
2. FORDULÓ
22.00:
Bolívia–Argentína, La Paz
22.00: Venezuela–Paraguay
23.00: Ecuador–Uruguay, Quito 
Szerda, 2.00: Peru–Brazília
Szerda, 2.30: Chile–Kolumbia

SKÓT LIGAKUPA
A-CSOPORT
3. FORDULÓ
20.45:
Hearts–Raith Roverts (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Szerda, 1.00:
Tennesse Titans–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB
Szerda, 1.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Újpesti TE–Gyergyói HK (romániai)
18.30: Titánok–Corona Brasov Wolves (romániai) – elhalasztva

KERÉKPÁR
12.25: Giro d'Italia, 10. szakasz, Lanciano–Tortoreto, 177 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.30:
Alba Fehérvár KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, 1. TORNA
20.30:
Jastrzebski Wegiel (lengyel)–Fino Kaposvár
FÉRFI EXTRALIGA ALAPSZAKASZ
17.00:
Kecskeméti RC–LV Sport Pénzügyőr SE 

SZNÚKER
19.45:
English Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
12.00: Szentpétervár, 2. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Köln, 2. nap (Tv: Sport2)
Cagliari

 

OKTÓBER 14., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
4. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Lengyelország–Bosznia-Hercegovina, Wroclaw
20.45: Olaszország–Hollandia, Bergamo (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
2. CSOPORT
20.45:
Anglia–Dánia, London
20.45: Izland–Belgium, Reykjavík
3. CSOPORT
20.45:
Horvátország–Franciaország, Zágráb – élőben az NSO-n!
20.45: Portugália–Svédország, Lisszabon
B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Norvégia–Észak-Írország, Oslo
20.45: Románia–Ausztria, Ploiesti
2. CSOPORT
20.45:
Skócia–Csehország, Glasgow
20.45: Szlovákia–Izrael, Nagyszombat
3. CSOPORT
20.45:
Törökország–Szerbia, Isztambul – élőben az NSO-n!
20.45: Oroszország–MAGYARORSZÁG, Moszkva (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
18.00:
Finnország–Írország, Helsinki (Tv: Sport2)
20.45: Bulgária–Wales, Szófia
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Észak-Macedónia–Grúzia, Szkopje
20.45: Észtország–Örményország, Tallinn
3. CSOPORT
20.45:
Moldova–Szlovénia, Chisinau
20.45: Görögország–Koszovó, Athén
4. CSOPORT
18.00:
Litvánia–Albánia, Vilnius
20.45: Fehéroroszország–Kazahsztán, Minszk

NB III
KELETI CSOPORT
8. FORDULÓ
14.30:
Füzesgyarmat–BVSC-Zugló
KÖZÉP-CSOPORT
11. FORDULÓ
14.00:
Paks II–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
9. FORDULÓ
14.30:
BKV Előre–Szabadkikötő
14.30: Veszprém–III. Kerületi TVE

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
Csütörtök, 1.00: 
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
12.25: 11. szakasz, Porto Sant'Elpidio–Rimini, 182 km (Tv: Eurosport1)
16.00: Pro ó-sorozat, Scheldeprijs (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–RK Celje PL (szlovén) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Barcelona (spanyol)–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Boglári Akadémia-SZISE
18.00: Győri Audi ETO KC–Váci NKSE
19.15: MTK Budapest–Siófok KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Debreceni EAC
18.00: Kaposvári KK–Jászberényi KSE
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Soproni KC
18.00: PVSK-Veolia–OSE Lions
18.00: Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE
18.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend
NŐI NB I
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–ZTE NKK
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–TFSE-MTK
18.00: Sopron Basket–PINKK-Pécsi 424
18.30: ELTE BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.30: VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs 

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, 1. TORNA
17.30:
Fino Kaposvár–CSM Arcada Galati (román) 

SZNÚKER
19.45:
English Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
12.00: Szentpétervár, 3. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Köln, 3. nap (Tv: Sport2)
Cagliari

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK
12.30:
Eger–BVSC Zugló
19.30: Szolnoki Dózsa–PannErgy-Miskolci VLC
19.30:
Kaposvári VK–FTC-Telekom Waterpolo


OKTÓBER 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
7. FORDULÓ
20.00:
DVTK–FTC (Tv: M4 Sport)

NÉMET KUPA
LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Düren (V.)–Bayern München (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
Péntek, 1.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2) 

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
döntő (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Titánok–Gyergyói HK (romániai)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
12.25: 12. szakasz, Cesenatico–Cesenatico, 204 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
FC Porto (portugál)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–Vasas Óbuda, Balatonfüred
18.00: Fatum Nyíregyháza–MTK Budapest

SZNÚKER
19.45:
English Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
12.00: Szentpétervár, 4. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Köln, 4. nap (Tv: Sport2)
Szardínia

 


OKTÓBER 16., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
20.00:
Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
5. FORDULÓ
20.45:
Derby–Watford (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00:
Dijon–Rennes (Tv: Digi Sport1)
21.00: Nimes–PSG (Tv: Digi Sport1)

SZERB SZUPERLIGA
11. FORDULÓ
18.00:
Topolyai SC–Novi Pazar – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
Szombat, 1.00: 
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Újpesti TE–Opten Vasas HC
18.30: FTC-Telekom–Debreceni EAC
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (szlovák)
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
EC VSV (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19, Villach

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
12.25: 13. szakasz, Cervia–Monselice, 192 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Budakalász

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Újpesti TE

SZNÚKER
19.45:
English Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
12.00: Szentpétervár, 5. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Köln, 5. nap (Tv: Sport2)
Szardínia

ÚSZÁS
16.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

 

OKTÓBER 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.45:
Budafoki MTE–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Puskás Akadémia FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Everton–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Chelsea–Southampton
18.30: Manchester City–Arsenal (Tv: Spíler1)
21.00: Newcastle–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
17.00:
Reims–Lorient (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–RB Leipzig
15.30: Freiburg–Werder Bremen
15.30: Hertha BSC–VfB Stuttgart
15.30: Hoffenheim–Borussia Dortmund
15.30: Mainz–Leverkusen
18.30: Bielefeld–Bayern München (Tv: Sport2)
20.30: Mönchengladbach–Wolfsburg (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
13.00:
Greuther Fürth–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Internazionale–Milan (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sampdoria–Lazio (Tv: Digi Sport2)
20.45: Crotone–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
13.00:
Granada–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.00: Celta Vigo–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Madrid–Cádiz (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Barcelona (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
7. FORDULÓ
15.30:
Poli Iasi–Sepsi SOK – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
10. FORDULÓ
17.00:
Michalovce–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
9.50: női óriás-műlesiklás, 1. futam, Ausztria (Tv: Eurosport1)

ATLÉTIKA
Félmaratoni világbajnokság, Gdynia

AUTÓSPORT
TRUCK RACE
13.15:
1. futam, Hungaroring (Tv: Sport2)
16.30: 2. futam, Hungaroring (Tv: Sport2)
WTCR
15.00:
időmérő edzés (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB
23.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
11.30:
világkupa, Ljubljana (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
12.25: 14. szakasz, Conegliano–Valdobbiadene, 34.1 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.45:
Rosztov-Don (orosz)–Metz (francia) (Tv: Sport1)
18.00:
Győri Audi ETO KC–SCM Ramnicu Valcea (román) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém
NŐI NB I
16.00:
Siófok KC–Váci NKSE
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: Boglári Akadémia-SZISE–MTK Budapest
Érd–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Debreceni EAC–Egis Körmend
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Jászberényi KSE–PVSK-Veolia
18.00: OSE Lions–Alba Fehérvár
18.00: Sopron KC–Kaposvári KK
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
14.30:
PINKK-Pécsi 424–ZTE NKK
16.00: ELTE BEAC Újbuda–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Aluinvent DVTK
18.00: Ludovika-FCSM Csata–VBW CEKK Cegléd
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 4.00:
Vaszilij Lomacsenko–Teófimo López (Tv: Sport1)

SZNÚKER
17.00 és 19.45:
English Open, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
13.00: Szentpétervár, 6. nap (Tv: Eurosport2)
14.00: Köln, 6. nap
Szardínia

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 4.00:
Brien Ortega–Csan Szung Jung (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
20.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–BVSC Zugló
13.00: Eger–FTC-Telekom Waterpolo
16.00: Szolnoki Dózsa–Szeged
16.00: Tatabánya–PannErgy-Miskolci VLC
18.00: Metalcom Szentes–Debreceni VSE
19.00: PVSK Mecsek Füszért–KSI SE
19.00: Budapesti Honvéd SE–Kaposvári VK

 


OKTÓBER 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.30:
Paksi FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
12. FORDULÓ
14.30:
BFC Siófok–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
14.30: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus FC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
14.30: Szentlőrinc–Kolorcity Kazincbarcika SC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: Gyirmót FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
20.00: Debreceni VSC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

Tiszakécske–Tiszafüred
Cegléd–Salgótarján
Kisvárda II–Mezőkövesd II
Sajóbábony–BVSC
Tiszaújváros–Sényő
DVSC II–Putnok
DVTK II–Tállya
Jászberény–Hatvan
Gyöngyös–Füzesgyarmat
Balassagyarmat–Eger – november 18-ra halasztva
KÖZÉP-CSOPORT
Dabas-Gyón–Taksony
ESMTK–Kozármisleny
Szekszárd–FTC II
Körösladány–Kecskemét
Hódmezővásárhely–Paks II
Vác–Újpest II
Honvéd II–Majos
Iváncsa–Monor
Rákosmente–FC Dabas
Szegedi VSE–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
Veszprém–Balatonfüred
Nagyatád–BKV Előre
Puskás Akadémia II–Gárdony
Érd–Tatabánya
III. Kerületi TVE–Komárom
Sopron–ZTE II
Lipót–Mosonmagyaróvár
THSE-Szabadkikötő–Fehérvár II
Pápa–Nagykanizsa
Ménfőcsanak–Bicske

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.00:
Sheffield United–Fulham
15.00: Crystal Palace–Brighton (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham Hotspur–West Ham United (Tv: Spíler1)
20.15: Leicester City–Aston Villa

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
13.00:
Strasbourg–Lyon (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Metz
15.00: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
15.00: Nantes–Brest
17.00: Saint-Étienne–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lille–Lens (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
8. FORDULÓ
17.05:
NK Osjiek (Eszék)–Lokomotiva Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Köln–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)
18.00: Schalke–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Spezia–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–Cagliari (Tv: Digi Sport3)
18.00: Udinese–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Osasuna (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Villarreal–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Alavés–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Valladolid
21.00: Betis–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
9.50:
női óriás-műlesiklás, 1. futam, Ausztria (Tv: Eurosport2)
13.00: női óriás-műlesiklás, 1. futam, Ausztria (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

6. FORDULÓ
19.00:
Indianapolis Colts–Cincinnati Bengals
19.00: Jacksonville Jaguars–Detroit Lions
19.00: Minnesota Vikings–Atlanta Falcons
19.00: New York Giants–Washington Football Team
19.00: Philadelphia Eagles–Baltimore Ravens
19.00: Pittsburgh Steelers–Cleveland Browns
19.00: Tennessee Titans–Houston Texans
22.05: Denver Broncos–Miami Dolphins
22.05: Los Angeles Chargers–New York Jets
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Green Bay Packers
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
WTCR
  8.30:
1. futam, Hungaroring (Tv: Sport1)
11.45: 2. futam, Hungaroring (Tv: Sport2)
16.15: 3. futam, Hungaroring (Tv: Sport2)
TRUCK RACE
13.15:
3. futam, Hungaroring (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
18.30: Debreceni EAC–MAC HKB Újbuda
18.30: Újpesti TE–Titánok
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE) ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HCB Südtirol Alperia (olasz)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
9.45: 15. szakasz, Base Area Rivolto–Piancavallo, 185 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
CSM Bucuresti (román)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
15.00:
Szombathelyi KKA–Kisvárda Master Good SE
18.00: DVSC Schaeffler–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
PEAC-Pécs–TFSE-MTK

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ, ALCANÍZ
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Debreceni EAC (zárt kapus)
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Diósgyőri VTK–1. MCM-Diamant Kaposvár

SZNÚKER
19.45:
English Open, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00: Köln, 7. nap
15.30: Szentpétervár, 7. nap (Tv: Eurosport2)
Szardínia

ÚSZÁS
18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

2020.11.29 16:25:06

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A magyar középpályás csereként lépett pályára, de emberelőnyben is csak egyenlíteni tudtak az eszékiek.

2020.11.29 16:42:36

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

Holender Filip kétszer betalált és adott egy gólpasszt adott a Partizan színeiben, négy góllal kikapott a TSC.

2020.11.28 15:41:23

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Két góllal nyert Nagyszombatban a listavezető, végig sokkal veszélyesebben futballozó DAC.

2020.11.27 17:44:48

Minden más foci H. D.

Van, aki majdnem megbukott miatta, van, akinek a testi épségét mentette meg • „A foci egyetlen egyéni világbajnoka.”

2020.11.26 14:26:19

Minden más foci PÓR KÁROLY

Szoboszlai menedzsere is megszólalt: „2020-at írunk, eddig még nem emeltek szót, amiért a gyerekek az ő nevükkel, arcképükkel játszanak.”