D. Á. 2020.08.24 17:00 Frissítve: 2020.08.28 17:03

Heti program: Európában játszanak a magyarok, NB I, Formula–1

Szerdán sorsdöntő mérkőzést játszik a Ferencváros: a zöld-fehérek a Celtic ellen lépnek pályára a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében. Csütörtökön az Európa-liga-selejtezőben láthatjuk a Mol Fehérvárt, a Puskás Akadémiát és a Budapest Honvédot. Szombaton jön az angol Community Shield, azaz Arsenal–Liverpool élőben az NSO-n! Vasárnap négy NB I-es találkozót rendeznek: Budafok–Mol Fehérvár, ZTE–FTC, Honvéd–Kisvárda és PAFC–Újpest. Ezen a héten Belgiumból jelentkezik a Formula–1, de visszatér a férfi kézilabda NB I is! Folytatódik az MLB alapszakasza, valamint az NBA és az NHL rájátszása.

AUGUSZTUS 24., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
14.00:
MLSZ-sajtótájékoztató, Marco Rossi kerethirdetése (Tv: M4Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
21.00: MLB, alapszakasz, Tampa Bay Rays–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 1.00:
Philadelphia Flyers–New York Islanders (Tv: Aréna4)

KAJAK-KENU
10.00:
Országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
14.30:
Európa-bajnokság, nők, időfutam, Plouay (Tv: Eurosport1)
16.10: Európa-bajnokság, férfiak, időfutam, Plouay (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00–3.00:
ATP- és WTA-torna, New York (Tv: Eurosport 2 és Digi Sport 2)

VÍZILABDA
BENU MAGYAR KUPA, NŐK
A-CSOPORT
13.00: Tatabányai Vízmű SE–FTC-Telekom, Tatabánya
B-CSOPORT
18.30: III. Kerületi TVE–Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, Budapest, III. Kerületi TVE-uszoda

AUGUSZTUS 25., KEDD

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
20.00:
PAOK (görög)–Besiktas (török)
20.00: Tirana (albán)–Crvena zvezda (szerb)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
18.00:
Riteriai (litván)–Derry City (északír)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, SAN SEBASTIÁN
20.00:
Wolfsburg–Barcelona – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Liverpool (angol)–Salzburg (osztrák) (Tv: Sport2)
18.30: Arsenal (angol)–Milton Keynes Dons (angol) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

DARTS
PREMIER LEAGUE
19.30:
7. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Glen Durrant (angol)–Peter Wright (skót)
Michael van Gerwen (holland)–Rob Cross (angol)
Michael Smith (angol)–Gary Anderson (skót)
Nathan Aspinall (angol)–Gerwyn Price (walesi)
Daryl Gurney (északír)–Chris Dobey (angol)

JÉGKORONG
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.30, Érd (zárt kapus):
Gyergyói HK (romániai)–Hydro Fehérvár AV19
NHL, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 1.00:
Tampa Bay Lightning–Boston Bruins (Tv: Arena4)

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok
9.30:
előfutamok
15.00: döntők

KERÉKPÁR
13.30:
World Tour, Bretagne Classic, férfiak (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
FÉRFIAK
17.00:
Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar
18.00:
Csurgói KK–Budai Farkasok
18.15:
FTC U22–Veszprémi KSE
NŐK
14.30:
Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria
15.30:
Motherson-Mosonmagyaróvár–Siófok KC
17.00 (zárt kapus):
Győri Audi ETO–Vác (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00:
ATP-torna, New York (Tv: Eurosport2)
17.00: WTA-torna, New York (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
 NŐI MAGYAR KUPA, A-CSOPORT
19.00:
ZF-Eger–UVSE-Hunguest Hotels


AUGUSZTUS 26., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
16.30:
AZ Alkmaar (holland)–Plzen (cseh)
18.00: Celje (szlovén)–Molde (norvég)
18.00: Qarabag (azeri)–Sheriff Tiraspol (moldáv)
18.00: Suduva (litván)–Maccabi Tel Aviv (izraeli)
19.00: Lok. Zagreb (horvát)–Rapid Wien (osztrák)
19.30: Ludogorec (bolgár)–Midtjylland (dán)
20.00: CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)–Dinamo Zagreb (horvát)
20.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Sarajevo (bosnyák)
20.00: Legia Warszawa (lengyel)–Omonia Nicosia FC (ciprusi)
20.45: Celtic (skót)–FERENCVÁROS (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ
20.00: 
PSG–Lyon – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
18.30:
Niedercorn (luxemburgi)–Zeta (montenegrói)

NB II – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ
6. FORDULÓ
17.30:
Budaörs–Vasas FC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc–Kaposvári Rákóczi FC, Kozármisleny  – élőben az NSO-n!
18.00: Debreceni VSC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Szolnoki MÁV FC–DEAC – élőben az NSO-n!
19.00: BFC Siófok–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
19.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka – élőben az NSO-n!
19.00: Aqvital FC Csákvár–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
19.00: Kazincbarcika SC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
19.00: WKW ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!

NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00: DVSC II–Cegléd
17.30: Sajóbábony–Eger
17.30: Tiszaújváros–Kisvárda II
17.30: DVTK II–Tiszakécske
17.30: Jászberény–Balassagyarmat
17.30: Gyöngyös–Tiszafüred
17.30: Füzesgyarmat–Salgótarján
17.30: Hatvan–Mezőkövesd II
17.30: Tállya–BVSC
17.30: Putnok–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
17.30: Vác–Szekszárd
17.30: Honvéd II–ESMTK
17.30: Iváncsa–Dabas-Gyón
17.30: Rákosmente–Körösladány
17.30: Szegedi VSE–Taksony
17.30: Dunaújváros–Kozármisleny
17.30: FC Dabas–FTC II
17.30: Hódmezővásárhely–Kecskemét
17.30: Monor–Paks II
17.30: Majos–Újpest II
NYUGATI CSOPORT
16.30: Ménfőcsanak–Balatonfüred
17.30: Sopron–Tatabánya
17.30: Lipót–Nagyatád
17.30: THSE-Szabadkikötő–Veszprém
17.30: Nagykanizsa–Érd
17.30: III. Kerületi TVE–Gárdony
17.30: Fehérvár II–Komárom
17.30: Mosonmagyaróvár–ZTE II
18.30: Bicske–BKV Előre
Pápa–Puskás Akadémia II – elhalasztva

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago White Sox–Pittsburgh Pirates (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
19.30:
8. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Gary Anderson (skót)–Gerwyn Price (walesi)
Nathan Aspinall (angol)–Daryl Gurney (északír)
Michael Smith (angol)–Rob Cross (angol)
Michael van Gerwen (holland)–Glen Durrant (angol)
Peter Wright (skót)–Jeffrey de Zwaan (holland)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
21.00:
Philadelphia Flyers–New York Islanders (Tv: Aréna4)

KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
13.40:
Európa-bajnokság, Plouay (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00: WTA-torna, New York (Tv: Digi Sport1)
19.00: ATP-torna, New York (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
 NŐI MAGYAR KUPA, B-CSOPORT
12.00:
BHSE–BVSC

 


AUGUSZTUS 27., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
16.00:
Kajrat Almati (kazah)–Noah (örmény)
16.00: Ordabaszi (kazah)–Botosani (román)
16.00: Ventspils (litván)–Dinamo-Auto (moldáv)
16.30: Borac Banja Luka (bosnyák)–Szutjeszka (montenegrói)
16.30: Kalju (észt)–Mura (szlovén)
16.30: Teuta (albán)–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
17.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–Piast Gliwice (lengyel) (Tv: Sport1)
18.00: Alaskert (örmény)–Renova (észak-macedón)
18.00: Apollon (ciprusi)–Szaburtalo Tbiliszi (grúz)
18.00: Bodö/Glimt (norvég)–Zalgiris Kaunas (litván)
18.00: Neftci Baku (azeri)–Skupi (észak-macedón)
18.00: Sumqayit (azeri)–Skendija (észak-macedón)
18.30: MOL FEHÉRVÁR FC–Bohemians (ír) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: O. Ljubljana (szlovén)–Vikingur Reykjavík (izlandi)
19.00: Aarhus (dán)–Honka (finn)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–Sirens (máltai)
19.00: Gjilani (koszovói)–APOEL (ciprusi)
19.00: Hammarby (svéd)–PUSKÁS AKADÉMIA (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
19.00: Keshla (azeri)–Laci (albán)
19.00: Lokomotiv Tbiliszi (grúz)–Universitatea Craiova (román)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Zeljeznicar (bosnyák)
19.00: Malmö (svéd)–Cracovia (lengyel) (Tv: Sport2)
19.00: Rosenborg (norvég)–Breidablik (izlandi)
19.00: Vaduz (liechtensteini)–Hibernians (máltai)
19.00: Zalgiris (litván)–Paide (észt)
19.15: FH Hafnarfjordur (izlandi)–Dunaszerdahely (szlovákiai) – élőben az NSO-n!
19.30: Szoligorszk (fehérorosz)–Sfintul (moldáv)
19.30: TNS (walesi)–Zilina (szlovák)
19.45: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Dinamo Batumi (grúz)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–Levadia (észt)
20.00: Iszkra (montenegrói)–Lokomotiv Plovdiv (bolgár)
20.00: Kukesi (albán)–Szlavia Szófia (bolgár)
20.00: Petrocub (moldovai)–Topolya (szerbiai) – élőben az NSO-n!
20.00: Valletta (máltai)–Bala Town (walesi)
20.00: Zrinjski (bosnyák)–Differdange (luxemburgi)
20.15: Servette (svájci)–Ruzomberok (szlovák)
20.30: FCSB (román)–Sirak (örmény)
20.45: Aberdeen (skót)–Runavík (feröeri)
20.45: Maribor (szlovén)–Coleraine (északír)
20.45: Motherwell (skót)–Glentoran (északír)
21.00: BUDAPEST HONVÉD–Inter Turku (finn) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Lech Poznan (lengyel)–Valmiera (lett)
21.00: Partizan (szerb)–RFS (lett)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Ilves (finn)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.30:
Mönchengladbach (német)–Greuther Fürth (német) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

DARTS
PREMIER LEAGUE
19.30:
9. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Gary Anderson (skót)–Gerwyn Price (walesi)
Nathan Aspinall (angol)–Daryl Gurney (északír)
Michael Smith (angol)–Rob Cross (angol)
Michael van Gerwen (holland)–Glen Durrant (angol)
Peter Wright (skót)–Jeffrey de Zwaan (holland)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Houston Astros–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 1.00:
Philadelphia Flyers–New York Islanders (Tv: Aréna4)
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÁS
MAGYARORSZÁG
–Dánia, Tüskecsarnok

KERÉKPÁR
13.40:
Európa-bajnokság, Plouay (Tv: Eurosport1)
18.30: World Tour, francia körverseny (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 3.00:
Dallas Mavericks–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

MOTORCSÓNAK
Jet-ski Magyar Nagydíj (a Nyíregyháza melletti Levelek-tó)

TENISZ
17.00: WTA-torna, New York (Tv: Digi Sport1)
21.00: ATP-torna, New York (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA
A-CSOPORT
13.00:
TVSE–Szentes
18.30: UVSE–FTC
B-CSOPORT
19.00:
BHSE–SZNVE

 

AUGUSZTUS 28., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
20.00:
DVTK–MTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Dijon (Tv: Digi Sport1)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Newcastle (angol)–Freiburg (német) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

DARTS
PREMIER LEGAUE
19.30:
10. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BELGA NAGYDÍJ
10.55:
F1, 1. szabaedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: Formula–3, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
14.55: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.05: Formula–2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
14.30:
Európa-bajnokság, Plouay (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Budakalász
FÉRFI EHL-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
18.45:
Gyöngyös–Butel Szkopje (Tv: Sport1)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Győri Audi ETO–FTC
16.45:
Mol-Pick Szeged–PPD Zagreb (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
21.00:
Jack Culcay–Abass Baraou (Tv: Sport1)

TENISZ
20.00: WTA-torna, New York (Tv: Digi Sport1)
22.00: ATP-torna, New York (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
BENU MAGYAR KUPA, NŐK
17.45:
Dunaújvárosi Egyetem–BVSC (Tv: M4 Sport)

 

AUGUSZTUS 29., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
20.30:
Paks–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18.15:
Vasas–DVSC (Tv: M4 Sport) élőben az NSO-n!

NŐI NB I
3. FORDULÓ
16.30:
Haladás–Győr
17.00: DVTK–Kelen
17.00: FTC–Astra
17.00: MTK–Szent Mihály

ANGOL COMMUNITY SHIELD
17.30:
Arsenal–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Montpellier (Tv: Digi Sport1)
21.00: Lens–PSG (Tv: Digi Sport1)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Hoffenheim (német)–Mainz (német) (Tv: Sport1)
16.00: Tottenham (angol)–Birmingham City (angol) (Tv: Sport2)
17.00: Hertha (német)–PSV (holland) (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
2. FORDULÓ
20.00:
CFR Cluj (Kolozsvár)–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SKÓT CHAMPIONSHIP
6. FORDULÓ
18.30:
Hamilton–Rangers (Tv: Aréna4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

AUTÓSPORT
INDYCAR
20.30:
Bommarito, Madison, időmérő (Tv: Aréna4)
21.30: Bommarito, Madison, futam (Tv: Aréna4)

DARTS
PREMIER LEGAUE
19.30:
11. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BELGA NAGYDÍJ
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
10.05:
World Tour, La course by le Tour de France, nők (Tv: Eurosport1)
13.55: World Tour, francia körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
EHL-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Butel Szkopje–Gyöngyös (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA
21.00:
rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
GYORSASÁGI MOTORVERSENY
11.30:
FIM Endurance (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
José Ramírez–Viktor Posztol (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
9.00:
országos bajnokság, döntő, 1. nap, Lupa-tó 

SUPERBIKE
11.00:
világbajnoki futam, Aragon Superpole (Tv: Eurosport2)

UFC
Vasárnap, 1.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
1. FORDULÓ

16.00: OSCSzeged
16.00: PVSK Mecsek Füszért–BVSC Zugló
16.00: Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
18.00: Eger–KSI SE
19.00: Budapesti Honvéd SE–PannErgy-Miskolci VLC

AUGUSZTUS 30., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ
17.45:
Budafok–Mol Fehérvár FC (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
17.45: ZTE–FTC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Honvéd–Kisvárda (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
20.00: Puskás Akadémia–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
7. FORDULÓ
17.30:
Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár  – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.30: DEAC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
19.00: Pécsi MFC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–Budaörs – élőben az NSO-n!
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
19.00: Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT

17.30: Mezőkövesd II–Füzesgyarmat
17.30: Salgótarján–Gyöngyös
17.30: Tiszafüred–Jászberény
17.30: Balassagyarmat–DVTK II
17.30: Cegléd–Tiszaújváros
17.30: Kisvárda II–Sajóbábony
17.30: Sényő–Tállya
17.30: BVSC–Hatvan
17.30: Eger–Putnok
19.00: Tiszakécske–DVSC II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Paks II–FC Dabas
11.00: Újpest II–Monor
11.00: FTC II–Dunaújváros
17.30: Kozármisleny–Szegedi VSE
17.30: Taksony–Rákosmente
17.30: Körösladány–Iváncsa
17.30: Dabas-Gyón–Honvéd II
17.30: ESMTK–Vác
17.30: Szekszárd–Hódmezővásárhely
19.00: Kecskemét–Majos
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gárdony–Mosonmagyaróvár
11.00: Puskás Akadémia II–THSE-Szabadkikötő
17.30: Érd–Bicske
17.30: BKV Előre–Ménfőcsanak
17.30: Balatonfüred–Pápa
17.30: Veszprém–Lipót
17.30: Nagyatád–Sopron
17.30: Komárom–Nagykanizsa
17.30: ZTE II–Fehérvár II
17.30: Tatabánya–III. Kerületi TVE

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
13.00:
Reims–Lille (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
15.00: Metz–Monaco (Tv: Digi Sport1)
15.00: Nantes–Nimes
15.00: St. Étienne–Lorient (Tv: Digi Sport3)
17.00: Strasbourg–Nice (Tv: Digi Sport1)
21.00: Brest–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
3. FORDULÓ
20.05:
Dinamo Zagreb–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

SKÓT CHAMPIONSHIP
6. FORDULÓ
17.30:
Hibernian–Aberdeen (Tv: Aréna4)

SZERB SZUPERLIGA
6. FORDULÓ
21.00:
Crvena zvezda–Topolya – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
5. FORDULÓ
19.00:
Zlaté Moravce–Dunaszerdahely – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

AUTÓSPORT
INDYCAR

21.30: Bommarito, Madison, futam (Tv: Aréna4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.30:
Arizona Diamondbacks–San Francisco Giants (Tv: Sport1)

DARTS
PREMIER LEGAUE
19.30:
12. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BELGA NAGYDÍJ
9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
13.35:
Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Telekom Veszprém–Kiel

KOSÁRLABDA
NBA
19.00: 
rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
9.00:
országos bajnokság, döntő, 2. nap, Lupa-tó  

2020.11.26 00:09:05

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Csillag Péter balerinákkal töltött estékről, bezárt bordélyházról és könnyekről írt 2011-ben, felkeresve a „Maradona-kultusz” ikonikus színhelyeit.

2020.11.25 23:35:48

Minden más foci S. T. J.