D. Á. 2020.10.19 16:27 Frissítve: 2020.10.23 16:16

Heti program: hétvégén el Clásico és derbi az NB I-ben

Fantasztikus hét vár a labdarúgás szerelmeseire: kedden indul a Bajnokok Ligája csoportköre, a Ferencváros az FC Barcelona otthonában lép pályára, míg a csoport másik meccsén a Juventus és a Dinamo Kijev csap össze. Szintén ezen a napon a PSG a Manchester Uniteddal néz farkasszemet, az RB Leipzig a Basaksehir ellen küzd meg. Szerdán Szoboszlai Dominik együttesét, a Salzburgot is láthatjuk, az osztrákok a Lokomotiv Moszkvát fogadják. A címvédő Bayern München az Atlético Madriddal találkozik. Pályán lesz még a Real Madrid, a Liverpool és a Manchester City is. Csütörtökön rajtol az Európa-liga csoportköre, végignézhetjük a Roma, az Arsenal vagy a Spurs meccsét is. Szombaton a La Ligában jön az el Clásico: Barcelona–Real Madrid élőben az NSO-n! A spanyol óriások után az FTC–Újpest NB I-es derbin izgulhatnak a magyar szurkolók. Vasárnap a Formula–1 Portugáliából jelentkezik, az amerikai sportok kedvelőinek pedig az MLB World Seriest ajánljuk: az LA Dodgers és a Tampa Bay Rays küzd meg a végső győzelemért.

OKTÓBER 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
12. FORDULÓ
20.00: Haladás–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
18.30:
West Bromwich–Burnley (Tv: Digi Sport1)
21.00: Leeds–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
20.30:
St. Pauli–Nürnberg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
20.45:
Verona–Genoa (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
23.30:
Buffalo Bills–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)
Kedd, 2.15: Dallas Cowboys–Arizona Cardinals (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)  

ÖKÖLVÍVÁS
15.00: Junior és ifjúsági országos bajnokság, Debrecen

ÚSZÁS
16.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
19.30:
A-Híd VasasPlaket–Kaposvári VK, Komjádi uszoda

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 1. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
12.00: Ostrava, 1. nap (Tv: Digi Sport2)
18.20: Ostrava, 1. nap (Tv: Digi Sport3) 

OKTÓBER 20., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Rennes (francia)–Krasznodar (orosz)
21.00: Chelsea (angol)–Sevilla (spanyol) (Tv: Spíler1)
F-CSOPORT
18.55:
Zenit (orosz)–FC Bruges (belga) (Tv: Spíler1)
21.00: Lazio (olasz)–Borussia Dortmund (német)
G-CSOPORT
18.55:
Dinamo Kijev (ukrán)–Juventus (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: FC Barcelona (spanyol)–FERENCVÁROS (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Manchester United (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: RB Leipzig (német)–Istanbul Basaksehir (török)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, WORLD SERIES
1. MÉRKŐZÉS
Szerda, 2.00:
Los Angeles Dodgers–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25:
16. szakasz, Udine–San Daniele del Friuli, 229 km (Valter Attila)
Vuelta a Espana, 1. szakasz, Irun–Arrate, 173 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
11.00:
a selejtező harmadik fordulójának sorsolása, Bécs
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
18.30:
Dinamo Bucuresti (román)–Sporting CP (portugál) (Tv: Sport1)
20.30: Füsche Berlin (német)–Kristianstad (norvég) (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)  

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 2. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
11.35: Ostrava, 2. nap (Tv: Digi Sport2)


OKTÓBER 21., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
Salzburg (osztrák)–Lokomotiv Moszkva (orosz) (Tv: Spíler2)
21.00: Bayern München (német)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
18.55:
Real Madrid (spanyol)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Spíler1)
21.00: Internazionale (olasz)–Borussia Mönchengladbach (német) (Tv: Spíler1)
C-CSOPORT
21.00:
Olympiakosz (görög)–Olympique Marseille (francia)
21.00: Manchester City (angol)–FC Porto (portugál)
D-CSOPORT
21.00:
Ajax (holland)–FC Liverpool (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Midtjylland (dán)–Atalanta (olasz) 

MAGYAR KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
12.30:
Budaörs–Csákvár

NB II
9. FORDULÓ
17.00:
Szeged–Gyirmót

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
11. FORDULÓ
14.30:
Kozármisleny–Vác

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, WORLD SERIES
2. MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 2.00:
Los Angeles Dodgers–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2) 

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 17. szakasz, Bassano del Grappa–Madonna di Campiglio, 203 km, hegyi befutó (Valter Attila) (Tv: Eurosport1)
VUELTA A ESPANA
2. szakasz, Pamplona–Lekunberri, 151.6 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
B-CSOPORT

Telekom Veszprém-Barcelona (spanyol) – elhalasztva
20.45: Kielce (lengyel)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC – elhalasztva
NŐI NB I
MTK Budapest–Győri Audi ETO KC – elhalasztva
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Siófok KC – elhalasztva
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler – elhalasztva
Békéscsaba–Szombathely – elhalasztva
Kisvárda–Dunaújváros – elhalasztva
Vác–Boglári Akadémia-SZISE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
BAJNOKOK LLIGÁJA
1. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Nyizsnyij Novgorod (orosz)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–ELTE BEAC Újbuda
17.00: Uni Győr Méyl-Út–VBW CEKK Cegléd
18.00: Sopron Basket–PEAC-Pécs
18.30: Aluinvent DVTK–PINKK-Pécsi 424
19.00: TFSE-MTK–Vasas Akadémia
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Atomerőmű KSC Szekszárd

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 3. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
12.00: Ostrava, 3. nap (Tv: Digi Sport1) 

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.00:
Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
19.30: OSC–Szeged
6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.30:
PannErgy-Miskolc–FTC-Telekom Waterpolo 


OKTÓBER 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
CSZKA Szófia (bolgár)–CFR Cluj (román)
18.55: Young Boys (svájci)–AS Roma (olasz) (Tv: Digi Sport2)
B-CSOPORT
18.55: Dundalk (ír)–Molde (norvég)
18.55: Rapid Wien (osztrák)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)
C-CSOPORT
18.55:
Bayer Leverkusen (német)–Nice (francia) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Slavia Praha (cseh)
D-CSOPORT
18.55: Standard Liege (belga)–Glasgow Rangers (skót)
18.55: Lech Poznan (lengyel)–Benfica (portugál)
E-CSOPORT
18.55:
PSV Eindhoven (holland)–Granada (spanyol)
18.55: PAOK (görög)–Omonia Nicosia (ciprusi)
F-CSOPORT
18.55:
Napoli (olasz)–AZ Alkmaar (holland)
18.55: Rijeka (horvát)–Real Sociedad (spanyol)
G-CSOPORT
21.00: Braga (portugál)–AEK Athén (görög)
21.00: Leicester City (angol)–Zorja Luhanszk (ukrán)
H-CSOPORT
21.00:
Sparta Praha (cseh)–Lille (francia)
21.00: Celtic (skót)–AC Milan (olasz) (Tv: Sport2)
I-CSOPORT
21.00:
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Qarabag (azeri)
21.00: Villarreal (spanyol)–Sivasspor (török) (Tv: Digi Sport3)
J-CSOPORT
21.00:
Tottenham Hotspur (angol)–LASK Linz (osztrák) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Ludogorec (bolgár)–Antwerp (belga)
K-CSOPORT
21.00:
Wolfsberg (osztrák)–CSZKA Moszkva (orosz)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Feyenoord (holland)
L-CSOPORT
21.00:
Liberec (cseh)–Gent (belga)
21.00: Hoffenheim (német)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Philadelphia Eagles–New York Giants (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Titánok–MAC HKB Újbuda, Győr
18.30: DEAC–Opten Vasas HC

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 18. szakasz, Pinzolo–Laghi di Cancano, 207 km, hegyi befutó (Valter Attila)
VUELTA A ESPANA
3. szakasz, Lodosa–La Laguna Negra, 166.1 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Flensburg (német)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Csurgói KK–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Fino Kaposvár–Dunaferr SE
19.00: Kecskeméti RC–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
UTE–1. MCM-Diamant Kaposvár (Tv: M4 Sport)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 4. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
12.00: Ostrava, 4. nap (Tv: Digi Sport1)  

OKTÓBER 23., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKI-SELEJTEZŐ
20.00: MAGYARORSZÁG
–Szlovákia, Illovszky Rudolf Stadion (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
21.00:
Aston Villa–Leeds United (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
7. FORDULÓ
20.45:
Nottingham–Derby County (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
21.00:
Rennes–Angers (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–1. FC Köln (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
20.45:
Sassuolo–Torino (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00:
Elche–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, WORLD SERIES
3. MÉRKŐZÉS
Szombat, 2.00:
Tampa Bay Rays–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
10.00:
selejtezők, nők – 48 kg, 52 kg, 57 kg, férfiak – 60 kg, 66 kg
17.00: éremcsaták 

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 19. szakasz, Morbegno–Asti, 253 km (Valter Attila)
Vuelta a Espana, 4. szakasz, Garray–Ejea de los Caballeros, 191.7 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 5. nap (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
14.00: Ostrava, 5. nap (Tv: Digi Sport2)  
17.55: Ostrava, 5. nap (Tv: Digi Sport3)


OKTÓBER 24., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
14.45:
MTK–Kisvárda (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Paks–Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: FTC–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
16.00: Fulham–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
18.30: Manchester United–Chelsea (Tv: Spíler1)
21.00: Liverpool–Sheffield United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
17.00:
Lorient–Marseille (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Dijon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Frankfurt (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Mönchengladbach
15.30: RB Leipzig–Hertha BSC
15.30: Union Berlin–Freiburg
18.30: Borussia Dortmund–Schalke 04 (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
5. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Würzburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Sampdoria (Tv: Digi Sport2)
18.00: Genoa–Inter (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Bologna (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
17.00:
Austria Wien–Red Bull Salzburg (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
8. FORDULÓ
20.45:
Sepsi OSK–Dinamo Bukaerst – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
13.00:
Osasuna–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Barcelona–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Sevilla–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Betis (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
21.30:
Pittsburgh–Notre Dame (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, WORLD SERIES
4. MÉRKŐZÉS
Vasárnap, 2.00:
Tampa Bay Rays–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport1) 

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
10.00:
selejtezők, nők – 63 kg, 70 kg, férfiak – 73 kg, 81 kg
17.00: éremcsaták 

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda
17.30: Titánok–FTC-Telekom, Győr
17.40: Opten Vasas HC–UTE 
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
HC TWK Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 20. szakasz, Alba–Sestriere, 198 km, hegyi befutó (Valter Attila) (Tv: Eurosport1)
VUELTA A ESPANA
5. szakasz, Huesca–Sabinánigo, 184.4 km

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT

16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Krim Ljubljana (szlovén), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
Buducnost Podgorica (montenegrói)–Győri Audi ETO KC – elhalasztva
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Telekom Veszprém–Sport36-Komló
18.00: Ceglédi KKSE–Orosházi FKSE-Linamar
18.30: Dabasi KC VSE–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
Siófok KC–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva
FRANCIA BAJNOKSÁG
19.00:
Montpellier–Saint-Raphaël (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–OSE Lions
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–TFSE-MTK
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr Mély-Út
18.00: PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: PINKK-Pécsi 424–Ludovika-FCSM Csata
18.00: Vasas Akadémia-Aluinvent DVTK
18.00: VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 2.00:
Szergej Lipinyec–Kudratillo Abdukakhorov (Tv: Sport2)

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–DVTK
17.00: MTK Budapest–Szent Benedek RA, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok
18.00: Swietelsky-BRSE–Fatum Nyíregyháza 

UFC
UFC 254, ABU DZABI
20.00:
Habib Nurmagomedov–Justin Gaethje (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 6. nap
15.30: Antwerpen (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
14.00: Ostrava, 6. nap, elődöntő (Tv: Digi Sport3)  

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
OSC–Kaposvári VK
8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Budapesti Honvéd SE–Szolnoki Dózsa


OKTÓBER 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
14.30:
ZTE FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető!
13. FORDULÓ
13.30:
Soroksár SC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
13.30: Dorogi FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.30: DEAC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Vasas FC – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
19.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
WKW ETO FC Győr–Budaörs – elhalasztva, új időpont: november 13., 17 óra

NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.00: Cegléd–Mezőkövesd II
13.30: Salgótarján–Tiszakécske
Tiszafüred–Balassagyarmat – elhalasztva
13.30: Füzesgyarmat–Jászberény
13.30: Hatvan–DVTK II
13.30: Eger–Gyöngyös
13.30: Tállya–DVSC II
13.30: Putnok–Tiszaújváros
13.30: Sényő–Sajóbábony
13.30: BVSC–Kisvárda II
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: FTC II–ESMTK
11.00: Újpest II–Hódmezővásárhely
11.00: Paks II–Szekszárd
13.30: Kozármisleny–Dabas-Gyón
13.30: Taksony–Körösladány
13.30: Dunaújváros–Rákosmente
13.30: FC Dabas–Iváncsa
13.30: Majos–Vác
17.00: Kecskemét–Szegedi VSE
Monor–Honvéd II – elhalasztva
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Lipót
13.30: Bicske–Pápa
13.30: Nagykanizsa–THSE-Szabadkikötő
13.30: Mosonmagyaróvár–Sopron
13.30: ZTE II–III. Kerületi TVE
13.30: Komárom–Tatabánya
13.30: Gárdony–Ménfőcsanak
Nagyatád–Érd – elhalasztva
13.30: BKV Előre–Veszprém
13.30: Balatonfüred–Puskás Akadémia II

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
15.00:
Southampton–Everton (Tv: Digi Sport2)
17.30: Wolverhampton Wanderers–Newcastle United (Tv: Spíler1)
20.15: Arsenal–Leicester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
13.00:
Lens–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bordeaux–Nimes
15.00: Brest–Strasbourg
15.00: Metz–St.-Étienne
15.00: Montpellier–Reims
17.00: Nice–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Bielefeld (Tv: Sport2)
18.00: Werder Bremen–Hoffenheim (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Crotone (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Spezia
18.00: Fiorentina–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Verona (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
12.00:
Valladolid–Alavés (Tv: Spíler2)
16.00: Cádiz–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Huesca (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
11. FORDULÓ
16.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Slovan Bratislava – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
18.00:
Atlanta Falcons–Detroit Lions
18.00: Baltimore Ravens–Pittsburgh Steelers
18.00: Carolina Panthers–New Orleans Saints
18.00: Cincinnati Bengals–Cleveland Browns
18.00: Houston Texans–Green Bay Packers (Tv: Arena4)
Miami Dolphins–Los Angeles Chargers elhalasztva
18.00:
New Orleans Saints–Carolina Panthers
18.00: New York Jets–Buffalo Bills
18.00: Washington Football Team–Dallas Cowboys
21.05: Arizona Cardinals–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)
21.05: Los Angeles Chargers–Jacksonville Jaguars
21.25: Denver Broncos–Kansas City Chiefs
22.25: New England Patriots–San Francisco 49ers
Hétfő, 1.20: Las Vegas Raiders–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
10.00:
selejtező, nők – 78 kg, +78 kg, férfiak – 90 kg, 100 kg, +100 kg
17.00: éremcsaták 

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ
14.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (szlovák)
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 21. (utolsó) szakasz, Cernusco sul Naviglio–Milánó, 15.7 km, egyéni időfutam (Valter Attila) (Tv: Euorsport2)
13.30: Vuelta a Espana, Biescas–Col du Tourmalet, 136.6 km, hegyi befutó (Tv: Euorsport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Érd
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.45:
Odense (dán)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Wetzlar–Melsungen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Jászberényi KSE–DEAC

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE
18.00: MAFC-BME–Fino Kaposvár, Folyondár utca

TENISZ
ATP-TORNA
14.00:
Köln, 7. nap
17.30: Antwerpen (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
14.25: Ostrava, 7. nap, döntő (Tv: Digi Sport3)   

2020.12.04 21:25:07

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Ember volt Maradona, gyarló lélek, aki sorsával a futballt a maga összetettségében megismételhetetlen töménységgel mutatta meg, a pályán az öröm és e játék csodájának emlékezetét hagyta reánk.

2020.12.03 21:51:48

Minden más foci PIRCS ANIKÓ

„Mindig ki kell valamit találni, amivel ösztönözni tudjuk a fiatalokat” – véli a korábbi kapitány.

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.