D. Á. 2021.08.02 06:42 Frissítve: 2021.08.09 05:47

Heti program: az FTC a BL-, az Újpest az Ekl-selejtezőben

Az előttünk álló héten is folytatódik a tokiói olimpia, főszerepben a pólósaink, a női kéziseink és a kajak-kenusaink. Szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában láthatjuk a Ferencvárost, méghozzá a cseh Slavia Praha ellen. Az Újpest csütörtökön találkozik a Basellel az Európa-konferencialiga selejtezőjében. Hétvégén folytatódik az NB I, s kezdetét veszi a Német Kupa.

AUGUSZTUS 2.,     HÉTFŐ

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 2., HÉTFŐ – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ATLÉTIKA
férfi kalapácsvetés, selejtező: (Halász Bence)
férfi távolugrás, női diszkoszvetés, férfi 3000 méteres akadályfutás és női 5000 méteres síkfutás – döntő

BIRKÓZÁS
férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás), férfi kötöttfogás 97 kg (Szőke Alex), női szabadfogás 68 kg – nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

KAJAK-KENU
előfutamok és negyeddöntők
női kajak egyes (K–1) 200 méter (Lucz Dóra és Kárász Anna)
férfi kenu kettes (C–2) 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel)
férfi kajak egyes (K–1) 1000 m (Kopasz Bálint és Varga Ádám)
női kajak páros (K–2) 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra és Csipes Tamara, Medveczky Erika)

KÉZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
6 mérkőzés, benne Magyarország–Svédország – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA 
NŐK, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
4 mérkőzés

LABDARÚGÁS
NŐK, ELŐDÖNTŐ
Egyesült Államok–Kanada
Ausztrália–Svédország

SPORTLÖVÉSZET
férfi gyorstüzelő pisztoly, 25 m és férfi kisöbű szabadpuska, 50 m (Pekler Zalán, Péni István)

VÍZILABDA
FÉRFIAK
, CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
6 mérkőzés, benne Magyarország–Olaszország – élőben az NSO-n!

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a selejtező utolsó fordulójának sorsolása

EURÓPA-LIGA
13.00:
a selejtező utolsó fordulójának sorsolása

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
14.00:
a selejtező utolsó fordulójának sorsolása

NB II
1. FORDULÓ
19.00:
Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
3. FORDULÓ
17.30:
Sepsi OSK–Mioveni – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
3. FORDULÓ
19.00:
Topolya–Kolubara – élőben az NSO-n!

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
DÖNTŐ
2.30:
Egyesült Államok–Mexikó

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Toronto Blue Jays–Cleveland Indians (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 19.00-től)


AUGUSZTUS 3.,KEDD

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 3., KEDD – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ATLÉTIKA
női gerelyhajítás, selejtező (Szilágyi Réka), férfi 1500 m (Szögi István), férfi 110 m gát, előfutam (Szűcs Valdó)

BIRKÓZÁS
férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás), férfi kötöttfogás 97 kg( Szőke Alex) – vigaszág, bronzmérkőzés, döntő; férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint), férfi kötöttfogás 87 kg (Lőrincz Viktor) nyolcaddöntők, negyeddöntők, elődöntők; női 62 kg (Sastin Marianna), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

KAJAK-KENU
elődöntők és döntők
női K–1 200 m (Lucz Dóra, Kárász Anna), férfi C–2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel), férfi K–1 1000 m (Varga Ádám, Kopasz Bálint), női K–2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika)

KÉZILABDA
FÉRFIAK

negyeddöntők

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

negyeddöntők

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK

elődöntő

VITORLÁZÁS
finndingi, éremfutam (Berecz Zsombor)

VÍZILABDA
NŐK
negyeddöntő
Benne: Hollandia–Magyarország – élőben az NSO-n!

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Malmö FF (svéd)–Rangers FC (skót)
19.00: Sparta Praha (cseh)–AS Monaco (francia)
20.00: CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)–Young Boys (svájci)
20.00: Genk (belga)–Sahtar Doneck (ukrán)
20.00: PSV (holland)–Midtjylland (dán)
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög–Ludogorec (bolgár)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Sheriff Tiraspol (moldovai)

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
19.00:
Neftci (azeri)–Helsinki (finn)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45:
Bohemians (ír)–PAOK (görög)
20.45: Linfield (északír)–Fola Esch (luxemburgi)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1151 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 4.00 és 21.00-tól)

AUGUSZTUS 4., SZERDA

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 4., SZERDA – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ASZTALITENISZ
elődöntő
magyar női válogatott (női csapat)

ATLÉTIKA
férfi gerelyhajítás, selejtező (Rivasz-Tóth Norbert); női 100 m gát, magasugrás, súlylökés, 200 m, női hétpróba (Krizsán Xénia); férfi 110 m gát, elődöntő (Szűcs Valdó); női 3000 m akadály (Kácser Zita, Tóth Lili, Wagner-Gyürkés Viktória), férfi kalapácsvetés, döntő (Halász Bence);

BIRKÓZÁS
férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint), férfi kötöttfogás 87 kg (Lőrincz Viktor), női 62 kg, vigaszág (Sastin Marianna), bronzmérkőzés, döntő

KAJAK-KENU
férfi K1 200 m (Tótka Sándor, Csizmadia Kolos), női C1 200 m (Takács Kincső, Horányi Dóra), női K1 500 m (Kozák Danuta, Csipes Tamara), férfi K2 1000m (Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint) – reményfutamok, előfutamok

KÉZILABDA
NŐK

negyeddöntők

KOSÁRLABDA
NŐK
negyeddöntők

VÍZILABDA
FÉRFIAK

negyeddöntők

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

19.00: Szpartak Moszkva (orosz)–Benfica (portugál)
20.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Legia Warszawa (lengyel)
20.00: Ferencváros–Slavia Praha (cseh) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
Oakland Athletics–San Diego Padres (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1152 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 19.00-től)


AUGUSZTUS 5., CSÜTÖRTÖK

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 5., CSÜTÖRTÖK– A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ATLÉTIKA
távolugrás, gerelyhajítás, 800 m (Krizsán Xénia) – hétpróba; férfi 1500 m (Szögi István) – elődöntő; férfi 110 m gát (Szűcs Valdó) – döntő;

KAJAK-KENU
férfi K1 200 m (Tótka Sándor, Csizmadia Kolos), női C1 200 m (Takács Kincső, Horányi Dóra), női K1 500 m (Kozák Danuta, Csipes Tamara), férfi K2 1000m (Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint) – elődöntők, döntők

KÉZILABDA
FÉRFIAK

elődöntők

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

negyeddöntők

LABDARÚGÁS, NŐK
bronzmérkőzés

ÖKÖLVÍVÁS
férfi 57 kg,  döntő (Gálos Roland)

ÖTTUSA
férfi körvívás (Marosi Ádám, Kasza Róbert), női körvívás (Gulyás Michelle, Kovács Sarolta)

Vízilabda
NŐK

elődöntő

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
16.00:
Kajrat Almati (kazah)–Alaskert (örmény)
17.45: Jablonec (cseh)–Celtic (skót)
18.00: Lincoln (gibraltári)–Slovan Bratislava (szlovák)
18.00: Omonia Nicosia FC (ciprusi)–Flora (észt)
20.00: Galatasaray (török)–St. Johnstone (skót)
20.00: Mura (szlovén)–Zalgiris (litván)
20.30: Rapid Wien (osztrák)–Anorthosis (ciprusi)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

18.00: Tobol (kazah)–Zilina (szlovák)
18.00: Kuopio PS (finn)–Asztana (kazah)
18.00: Szocsi (orosz)–Partizan (szerb)
18.00: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–FC Köbenhavn (dán)
18.45: Elfsborg (svéd)–Velez Mostar (bosnyák)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–HB Tórshavn (feröeri)
19.00: Riga FC (lett)–Hibernians (máltai)
19.00: Dinamo Batumi (grúz)–Sivasspor (török)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–NK Osijek (horvát)
19.00: AEL Limasszol (ciprusi)–Qarabag (azeri)
19.00: Vitesse (holand)–Dundalk (ír)
19.00: Rosenborg (norvég)–Domzale (szlovén)
19.00: Vojvodina (szerb)–LASK Linz (osztrák)
19.00: Laci (albán)–Anderlecht (belga)
19.30: Trabzonspor (török)–Molde
20.00: Prishtina (koszovói)–Bodö/Glimt (norvég)
20.00: Slask Wroclaw–Hapoel Beer-Seva (izrael)
20.00: FK Kolosz Kovalivka (ukrán)–Sahtyor Karagandi (kazah)
20.00: Pacos Ferreira (portugál)–Larne (északír)
20.15: Spartak Trnava (szlovák)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.30: Luzern (svájci)–Feyenoord (holland)
20.30: Gent (belga)–FK Rigas FS (lett)
20.45: Hibernian (skót)–Rijeka (horvát)
20.45: TNS (walesi)–Viktoria Plzen (cseh)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Teuta (albán)
21.00: Breidablik (izlandi)–Aberdeen (skót)
21.00: Raków (lengyel)–Rubin Kazan (orosz)
21.00: Csukaricski (szerb)–Hammarby (svéd)
21.00: Újpest FC–FC Basel (svájci) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.30: Santa Clara (portugál)–Olimpija Ljubljana (szlovén)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Liverpool (angol)–Bologna (olasz) (Tv: Sport2)
20.00: Liverpool (angol)–Bologna II (olasz) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
Arizona Diamondbacks–San Francisco Giants (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1153 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Savaria Kupa, nemzetközi női felkészülési torna, 1. forduló, Arena Savaria
17.00:
Csehország–Hollandia
19.30: Magyarország–Azerbajdzsán

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 19.00-től)

AUGUSZTUS 6., PÉNTEK

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 6., PÉNTEK – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ATLÉTIKA
férfi 50 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté, Venyercsán Bence); női 20 km-es gyaloglás (Kovács Barbara, Madarász Viktória); női gerelyhajítás (Szilágyi Réka) – döntő;

BIRKÓZÁS
férfi szabadfogás 65 kg (Muszukajev Iszmail) – nyolcaddöntő, negyeddöntő, döntő

KAJAK-KENU
női C–2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső); női, K–4 500 m (Magyarország), férfi C–1 1000 m ( Adolf Balázs, Fejes Dánie), férfi K–4 500 méter (Magyarország) – előfutamok, középfutamok

KÉZILABDA
NŐK

elődöntők

KOSÁRLABDA
NŐK

elődöntők

LABDARÚGÁS
NŐK

döntő
FÉRFIAK
bronzmérkőzés

VÍZILABDA
FÉRFIAK

helyosztó az 5-8. helyért

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
20.00:
Kisvárda Master Good–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
1. FORDULÓ
20.45:
Bournemouth–West Bromwich Albion (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
21.00:
Monaco–Nantes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
20.45:
Bremen SV–Bayern München – elhalasztva
20.45: 1860 München–Darmstadt
20.45: Dresden–Paderborn (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.15:
Chicago Cubs–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

MOTOGP
STÁJER NAGYDÍJ
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Savaria Kupa, nemzetközi női felkészülési torna, 2. forduló, Arena Savaria
17.00:
Hollandia–Azerbajdzsán
19.30: Csehország–Magyarország

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 19.00-től)

AUGUSZTUS 7., SZOMBAT

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 7., SZOMBAT – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ATLÉTIKA
férfi gerelyhajítás (Rivasz-Tóth Norbert), férfi 1500 m (Szögi István)

KAJAK-KENU
női C–2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső); női, K–4 500 m (Magyarország), férfi C–1 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel), férfi K–4 500 m (Magyarország) – elődöntők, döntők

KÉZILABDA
FÉRFIAK

bronzmérkőzés, döntő

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

bronzmérkőzés, döntő
NŐK
bronzmérkőzés

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK

döntő

ÖTTUSA
Marosi Ádám, Kasza Róbert – férfi verseny

VÍZILABDA
NŐK

helyosztó az 5-8. helyért, bronzmérkőzés, döntő

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ

17.45: Mezőkövesd Zsóry FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: MTK Budapest–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL SZUPERKUPA
18.15:
Leicester City–Manchester City

ANGOL CHAMPIONSHIP
1. FORDULÓ
16.00:
Blackburn Rovers–Swansea City (Tv: Arena4)
21.00: Sheffield United–Birmingham City (Tv: Arena4)

ANGOL LEAGUE ONE
1. FORDULÓ
18.30:
Charlton Athleitc–Sheffield Wednesday (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
17.00:
Lyon–Brest (Tv: Digi Sport1)
21.00: Troyes–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
BFC Dynamo (IV)–VfB Stuttgart
15.30: Greifswald (V)–Augsburg
15.30: Lokomotive Leipzig (IV)–Leverkusen
15.30: Norderstedt (IV)–Hannover 96 (II)
15.30: Osnabrück (III)–Werder Bremen (II)
15.30:
Sandhausen (II)–RB Leipzig (Tv: Sport1)
15.30: SC Weiche Flensburg (IV)–Holstein Kiel (II)
15.30: SpVgg Bayreuth (IV)–Bielefeld
15.30: Wuppertaler (IV)–VfL Bochum
18.30: Babelsberg (IV)–Fürth (II)
18.30: Magdeburg (III)–St. Pauli (II)
18.30: Ulm (IV)–Nürnberg (II)
20.45: Wehen (III)–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.30:
Brentford (angol)–Valencia (spanyol)

SZERB SZUPERLIGA
4. FORDULÓ
17.00:
Radnicki Nis–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Philadelphia Phillies–New York Mets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1154 (Tv: Sport2)

MOTOGP
STÁJER NAGYDÍJ
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
  9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, kvalifikáció (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, kvalifikáció (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, kvalifikáció (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Savaria Kupa, nemzetközi női felkészülési torna, 3. forduló, Arena Savaria
17.00: Azerbajdzsán–Csehország
19.30: Magyarország–Hollandia

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 19.00-től)

UFC
UFC 265, HOUSTON
Vasárnap, 4.00:
Derrick Lewis–Ciryl Gane (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
39. Lidl Balaton-átúszás

AUGUSZTUS 8., VASÁRNAP

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 8., VASÁRNAP – A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

FŐBB VERSENYSZÁMOK

KÉZILABDA
NŐK

döntő

KOSÁRLABDA
NŐK

döntő

VÍZILABDA
FÉRFIAK

helyosztó, bronzmérkőzés, döntő

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
17.45:
Debreceni VSC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Puskás Akadémia FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
2. FORDULÓ
17.30:
Budaörs–Szolnok MÁV FC
17.30: Szentlőrinc–Pécsi MFC, Kaposvár
17.30: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre, Tatabánya
19.00: FC Ajka–BFC Siófok
19.00: Kecskeméti TE Hufbau–Soroksár SC
19.00: Szombathelyi Haladás–WKW ETO FC Győr
19.00: Tiszakécskei LC–Nyíregyháza Spartacus
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–III. ker TVE
19.00: Budafoki MTE–Aqvital FC Csákvár

MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ
11.00:
PVSK–Iváncsa
15.00: Monostorpályi–Berkenye
16.00: Budai FC–Tordas
16.00: Csomád–Jászberényi FC
16.00: Rakamaz–Heréd
16.30: Albertirsa–Karcag
16.30: Balatonkeresztúr–Bonyhád
16.30: Csolnok–SC Sopron
16.30: Csorna–Balatonfüred
16.30: Ercsi–Villány
16.30: Felsőzsolca–SBTC
16.30: Győrújbarát–Pápa
16.30: Hajdúszoboszló–Balassagyarmat
16.30: Jánoshalma–Kiskundorozsma
16.30: Koroncó–Szentantalfa
16.30: Majosi SE–Pécsvárad
16.30: Mosonszentmiklós–Perbál
16.30: Móri SE–Csesztreg
16.30: Somogysárd–Nagykanizsa
16.30: Szabadkikötő–Kelen SC
16.30: Szarvas–ESMTK
16.30: Tanakajd–Balatonalmádi
16.30: Táplán–Tatabánya
16.30: Úrkút–Komáromi VSE

ANGOL CHAMPIONSHIP
1. FORDULÓ
17.30:
Coventry–Nottingham Forest (Tv: Arena4)

HORVÁT 1. HNL
4. FORDULÓ
18.55:
Dragovoljav–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
13.00:
Rennes–Lens (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bordeaux–Clermont
15.00: Nice–Reims (Tv: Digi Sport1)
15.00: St.-Étienne–Lorient (Tv: Digi Sport2)
15.00: Strasbourg–Angers
17.00: Metz–Lille (Tv: Digi Sport1)
20.45: Montpellier–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
Elversberg (IV)–Mainz
15.30: FC 08 Villingen (V)–Schalke 04
15.30: Jena (IV)–Köln
15.30: Mannheim (IV)–Frankfurt
15.30: Meppen (III)–Hertha BSC
15.30: Münster (IV)–Wolfsburg
15.30: RW Koblenz (IV)–Regensburg (II)
15.30: Türkgücü München (III)–Union Berlin
15.30: VfL Oldenburg (V)–Düsseldorf (II)
18.30: Braunschweig (III)–Hamburger SV (II)
18.30: Rostock (II)–Heidenheim (II)
18.30: Würzburger Kickers (III)–Freiburg (Tv: Sport2)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Liverpool (angol)–Athletic Bilbao (spanyol) (Tv: Sport1)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
3. FORDULÓ
20.00:
Sered–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
15.00:
PureETC, 1. és 2. futam, Koppenhága (Tv: Sport2)
21.00: NASCAR, 24. futam, Go Bowling at the Glen, Watkins Glen (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Milwaukeee Brewers–San Francisco Giants (Tv: Sport1)

MOTOGP
STÁJER NAGYDÍJ
11.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00 és 17.30-tól)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 19.00-től)

 

2021.09.22 13:04:39

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A Tokaj-Certa Kupán olyan majdani klasszisok játszottak, mint Zvonimir Boban vagy Robert Jarni.

2021.09.19 14:42:04

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), K. T. I. (percről percre)

Az első félidőben a Sepsi jelentős mezőnyfölényben játszott, ám így sem tudta legyűrni a bajnokság 6. helyén álló Aradot.

2021.09.18 17:47:26

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

Schäfer, Szendrei Ákos és Hahn is pályára lépett a dunaszerdahelyieknél, 2–1-re győztek a Ruzomberok ellen.

2021.09.16 16:09:12

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem tudta megverni a topolyai csapat a Napredakot, pedig a 93. percben nagyon közel állt az egyenlítéshez.

2021.09.15 23:58:00

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. A bűnözőknél az a baj, ha nyomot hagynak maguk után, mert akkor elkapják őket a rendőrök, az emberiség igazán nagy alakjai viszont akaratlanul megteszik ezt.