Elvesztette első felkészülési mérkőzését a Sepsi OSK

Kikapott a Sepsiszentgyörgy (Fotó: Facebook/Sepsi OSK)
Elvesztette első felkészülési mérkőzését a törökországi Belekben edzőtáborozó Sepsi OSK, a székelyföldi labdarúgócsapatot a belga második vonalban szereplő RWD Molenbeek győzte le 3–1-re. A szentgyörgyi együttes gólját Marian Draghiceanu szerezte, Sigér Dávid a második félidőben lépett pályára.
A Sepsi felkészülési programjában még két edzőmérkőzés szerepel, kedden a svájci bajnok Young Boys, január 10-én pedig a Nyíregyháza lesz az ellenfele. Január 17-én pedig már bajnoki összecsapás vár a szentgyörgyiekre, mégpedig az Unirea Slobozia otthonában.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Sepsi OSK–RWD Molenbeek 1–3
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik






