
Az Inter Miami szurkolói a stadionnál ünnepelték Messi szerződtetését (Fotó: Soltész Gábor)
Mint arról beszámoltunk, szerdán bejelentette, hogy a David Beckham által tulajdonolt Inter Miaminál folytatja pályafutását a Paris Saint-Germaintől távozó Barcelona-legenda, a hétszeres aranylabdás argentin világklasszis, Lionel Messi. A hír természetesen az egész világon nagy visszhangot váltott ki, de Floridában meg is adták a módját, hiszen alig egy órával a hír után már a klub stadionjánál ünnepelték Messi szerződtetését, erről pedig képeket és videókat is küldött lapunknak a Miamiban élő Soltész Gábor.
Legfrissebb hírek

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik



