Futsal NB I: veszprémi siker a bronzcsata első felvonásán

Simán nyert a Veszprém (Fotó: Árvai Károly – archív)
A Veszprém 6–1-re nyert a DEAC ellen pénteken a futsal NB I bronzcsatájának első mérkőzésén.
A félidőben már 3–0-ra vezettek a bakonyiak – akik múlt hét vasárnap megnyerték a Magyar Kupát a Berettyóújfalu ellen hosszabbításban 7–4-re –, a második játékrészben pedig ugyanennyi gólt szereztek, amire csak egyszer érkezett válasz, így 6–1-re legyőzték az alapszakaszban negyedik helyen végző DEAC-ot.
FUTSAL NB I
A 3. HELYÉRT
1. MÉRKŐZÉS
Veszprém–DEAC 6–1 (3–0)
Legfrissebb hírek

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49
Ezek is érdekelhetik






