Románia: a tilalom ellenére közösen edzettek az FCSB-nél

MTI MTIMTI MTI
2020.04.28. 21:05
A román kormány szabadtéri összejöveteleket tiltó rendelete ellenére közös edzést tartott az élvonalban szereplő FCSB, korábbi nevén Steaua Bucuresti labdarúgócsapata.

A klub Facebook-oldala hétfőn tett közzé egy videót a tréningről, amelyen háromfős csoportokban edzenek a játékosok Bogdan Vintila vezetőedző irányításával.

Az egyesület közleménye szerint a játékosok kérték, hogy folytathassák a felkészülést megfelelő óvintézkedések mellett, éppen ezért kisebb csoportokban, egymástól biztonságos távolságot tartva tréningeztek.

Ionut Stroe sportminiszter azonban már kijelentette, hogy a csapat büntetésre számíthat, ugyanis két elnöki rendeletet is megszegett. Hozzátette, ha edzeni szeretnének, ahhoz mindenképpen az állami illetékesek hozzájárulása szükséges.

A román bajnokságot másfél hónapja függesztették fel, a szövetség abban bízik, hogy júniusban folytatni tudják a küzdelmeket.

Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását

Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

A Csíkszeredától igazolt az FCSB – hivatalos

Minden más foci
2026.06.10. 11:06

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Liga 2: Husztit kiállították, a Sepsi elrontotta a Steaua jubileumát

Minden más foci
2026.05.07. 20:15
Ezek is érdekelhetik