Bayern: beszólt a Real-játékosnak, gyorsan megbánta – videó
Mint arról beszámoltunk, a Bayern München 3–1-re legyőzte a Real Madridot a Nemzetközi Bajnokok Kupájában (ICC). A madridiak egyetlen találatát egy új szerzemény, a mindössze 18 éves Rodrygo szerezte szabadrúgásból. Most pedig előkerült egy videó, amely még különlegesebbé teszi a találatot.
Nagy tétje nem volt a találkozónak, ráadásul, amikor Rodrygo odaállt a labda mögé a 84. percben, a bajorok már három góllal vezetettek – talán pont ezért vette ilyen lazára a stílust Nicklas Süle, a Bayern München védője.
A német válogatott játékos ugyanis, amikor beállt a sorfalba, odasúgta nevetve a Real Madrid fiataljának angolul: „Try!”, ami úgy fordítható: „Na, próbáld meg…”, utalva ezzel nem túl finoman arra, hogy úgysem tud onnan gólt szerezni.
Rodrygo pedig értékelte a biztatást, meg is próbálta, és tökéletesen be is csavarta a labdát!
Legfrissebb hírek

Az idény legnagyobb kihívása előtt az Arsenal védelme
Bajnokok Ligája
2025.11.26. 12:19

Kane a pletykákról: Senki sem keresett engem
Német labdarúgás
2025.11.25. 17:21
Ezek is érdekelhetik






