Csak második lett a román labdarúgó-bajnokságban, így menesztette vezetőedzőjét, Mihai Teját a bukaresti FCSB.
Gigi Becali, a klub tulajdonosa elárulta: a döntést maga közölte a szakvezetővel, aki december óta irányította az együttest.
A korábban Steaua Bucuresti néven szereplő együttes 2015 óta nem tudta megnyerni a román bajnokságot, azóta minden szezonban a második helyen zárt a 26-szoros aranyérmes csapat.
Az idén – akárcsak tavaly – a kolozsvári CFR lett a bajnok, miután a vasárnapi, Craiova elleni sikerével egy fordulóval a zárás előtt ötpontos előnnyel vezet fővárosi riválisa előtt.
Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását
Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

A Csíkszeredától igazolt az FCSB – hivatalos
Minden más foci
2026.06.10. 11:06
Ezek is érdekelhetik


