Románia: elmaradt a bajnoki cím, menesztették az FCSB edzőjét

2019.05.14. 13:15
Csak második lett a román labdarúgó-bajnokságban, így menesztette vezetőedzőjét, Mihai Teját a bukaresti FCSB.

Gigi Becali, a klub tulajdonosa elárulta: a döntést maga közölte a szakvezetővel, aki december óta irányította az együttest.

A korábban Steaua Bucuresti néven szereplő együttes 2015 óta nem tudta megnyerni a román bajnokságot, azóta minden szezonban a második helyen zárt a 26-szoros aranyérmes csapat.

Az idén – akárcsak tavaly – a kolozsvári CFR lett a bajnok, miután a vasárnapi, Craiova elleni sikerével egy fordulóval a zárás előtt ötpontos előnnyel vezet fővárosi riválisa előtt.

Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását

Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

A Csíkszeredától igazolt az FCSB – hivatalos

Minden más foci
2026.06.10. 11:06

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Liga 2: Husztit kiállították, a Sepsi elrontotta a Steaua jubileumát

Minden más foci
2026.05.07. 20:15
Ezek is érdekelhetik