Sepsi OSK: megbüntették a Dinamót a magyarellenes rigmusok miatt

BOROS MIKLÓSBOROS MIKLÓS
2019.02.13. 17:26
Ötezer lejes (mintegy 335 ezer forintos) pénzbüntetéssel sújtotta szerdán a Román Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága a Dinamo Bucuresti csapatát szurkolóinak sepsiszentgyörgyi viselkedése miatt.

A Sepsi OSK otthonában játszott, a fővárosi csapat 1–0-s sikerével végződött szombati találkozón a több mint 400 bukaresti szurkoló folyamatosan magyarellenes, gyűlölködő rigmusokat skandált.

A Dinamónál is nagyobb, 15 ezer lejes (körülbelül 1 millió forintos) pénzbüntetést kapott az Universitatea Craiova, amelynek drukkerei vasárnap, a listavezető kolozsvári CFR ellen 2–0-ra megnyert rangadón különböző tárgyakat dobáltak a pályára, melyek közül az egyik Sebastian Gheorghe partjelzőt is eltalálta.

Legfrissebb hírek

Szabó István a Sepsi ellen mutatkozott be a Csíkszereda kispadján

Minden más foci
2026.06.20. 13:40

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Bukarestben bajnoki címre is törnének a ZTE távozó edzőjével

Minden más foci
2026.06.07. 09:40

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét

Minden más foci
2026.06.05. 17:09

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52
Ezek is érdekelhetik