Skócia: furcsán szakadt félbe László Csaba csapatának mérkőzése
Meglehetősen szokatlan módon vetett véget a játékvezető a skót másodosztályú bajnokság 17. fordulójában a harmadik helyen álló Queen of the South mérkőzésének a László Csaba edzette listavezető Dundee United ellen.
Mivel a fordulóból két meccs is elmaradt a pálya alkalmatlansága miatt, Craig Thompson játékvezető úgy döntött, a QOTS otthonában, a Palmerstone Park műfüves pályáján lehet futballozni, ezért útjára is indult a labda, s a csapatok le is játszották az első félidőt. A szünet után aztán Thompson bíró a küzdő feleknél hamarabb érkezett a pályára, s miután megvizsgálta, úgy döntött, a második félidőre már nem kerülhet sor, mert egyes részeken felfagyott a pálya, csúszós lett, így balesetveszélyes és futballra már nem alkalmas.
A mérkőzés első félidejében nem született gól, ám ettől függetlenül az egész találkozót újrajátsszák majd.
Legfrissebb hírek

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk
Foci vb 2026
2026.06.25. 03:22

Folytatjuk!
Foci vb 2026
2026.06.25. 01:09

Vinícius Júnior duplázott Skócia ellen – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:40
Ezek is érdekelhetik


