FIFA: „Aki szerint korrupt vagyok, börtönbe kellene vonulnia”

Blatter kijelentése mellett a goal.com karikatúristája sem mehetett el szó, pontosabban rajz nélkül
Sepp Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) elnöke a német Bunte magazinnak adott interjújában elmondta, tiszta a lelkiismerete, és sosem volt korrupt.
„Csak rázni tudom a fejem, amikor valaki azt mondja, hogy korrupt vagyok csak azért, mert a FIFA-ban felütötte a fejét a korrupció – mondta a 79 éves svájci Sepp Blatter. – Mindenkinek, aki hasonlót mond, börtönbe kellene vonulnia. A hitem adott nekem erőt, hogy átvészeljem az elmúlt heteket, vallásos ember vagyok, imádkozni is szoktam. Még egy aranykeresztem is van, amit a pápa áldott meg.”
„Azt hiszem, egy nap a mennybe jutok, bár szerintem nem létezik pokol. Ebben nem értek egyet a pápával.”
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24

Megdőlt az egynapos nézőcsúcs a vb-n
Foci vb 2026
2026.06.17. 18:00
Ezek is érdekelhetik

