FIFA: ötmillió dollárt kapott a 15 meccs után kirúgott ír edző
Több mint ötmillió dollárt kapott 55. születésnapjára a FIFA-tól David O’Leary ír labdarúgóedző, akinek igazat adott a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség az el-Ahlival két éve elhúzódó vitájában. A Leeds Uniteddal 2001-ben a Bajnokok Ligája elődöntőjébe jutó szakembert azután bocsátotta el a dubai klub, hogy 15 mérkőzéséből csak hatot nyert meg.
A játékosként 1975 és 1993 között az Arsenal védelmében 722 mérkőzéssel klubrekorderré váló O’Leary és az emírségekbeli klub nem tudott megegyezni a végkielégítésén, ezért fordult az edző a FIFA-hoz, amely az 55. életévét csütörtökön betöltő szakembernek ítélt 5.2 millió dollárnyi (1.175 milliárd forintnyi) kártérítést.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24

Megdőlt az egynapos nézőcsúcs a vb-n
Foci vb 2026
2026.06.17. 18:00
Ezek is érdekelhetik

