Vb 2018: a Fehér Házban reggelizik a FIFA szemlebizottsága
A 2018-as és 2022-es világbajnokság rendezőjelöltjeinél zajló helyszínbejáró túrája során a washingtoni Fehér Házban reggelizik szerdán a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) szemlebizottsága.
Az egyesült államokbeli tagszervezetet irányító Sunil Gulati tájékoztatása szerint egyelőre nem tudni, hogy a kormánytisztviselők közül ki lesz jelen a megbeszélésen.
Az amerikai vb-pályázat első embere Bill Clinton exelnök. A hatfős FIFA-delegáció három napot tölt az Egyesült Államokban.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Mauricio Pochettino: Fantasztikusak voltunk!
Foci vb 2026
2026.06.19. 23:48

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24

Megdőlt az egynapos nézőcsúcs a vb-n
Foci vb 2026
2026.06.17. 18:00
Ezek is érdekelhetik

