Románia: a másodosztályba száműzhetik a Steaua Bucuresti-et

2008.12.20. 16:55
A Román Labdarúgó-szövetség igazgatója, Ionut Lupescu szerint, ha beigazolódik, hogy a Steaua Bukarest vezetői valóban bűnösek az elmúlt szezon végi „lepénzelési” kísérletben, akkor a bukaresti csapatnak sportvonalon is bűnhődni kell – olvasható a mediatica.ro portálon. Ebben az esetben az is elképzelhető, hogy az egyik legnagyobb múltú román csapatot a második ligába száműzik.
A bukaresti klubtulajdonost, Gigi Becalit és körét megvesztegetési kísérlettel vádolják, miután küldöncénél megtalálták és lefoglalták a kolozsvári Universitatea játékosainak szánt 1.7 millió eurót. Ezt a pénzt abban az esetben kapták volna meg a futballisták, ha a CFR nem nyeri meg a meccsét ellenük.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Liga 2: Husztit kiállították, a Sepsi elrontotta a Steaua jubileumát

Minden más foci
2026.05.07. 20:15

Bölöni László: A BEK-győzelem millióknak jelentett hatalmas boldogságot

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 07:55

Kitünteti Bölöniéket a román elnök az 1986-os BEK-győzelem évfordulóján

Minden más foci
2026.05.05. 21:10
Ezek is érdekelhetik