Gyász: az FTC elnöke, Kubatov Gábor is megemlékezett Törőcsik Andrásról
A Ferencvárosi Torna Club elnöke, Kubatov Gábor a hivatalos Facebook-oldalán búcsúzott a hatvanhét éves korában szombaton elhunyt Törőcsik Andrástól, az Újpesti Dózsa korábbi 45-szörös válogatott labdarúgójától.
„Az Újpest pályán egy csillag ragyog, Törőnek hívták a csillagot” – olvasható Kubatov Gábor bejegyzésében. Az FTC elnökének posztját a Ferencváros hivatalos Facebook-oldala is megosztotta.„Az Újpest pályán egy csillag ragyog, Törőnek hívták a csillagot” – olvasható Kubatov Gábor bejegyzésében. Az FTC elnökének posztját a Ferencváros hivatalos Facebook-oldala is megosztotta.
Törőcsik András szombaton a Honvédkórházban hunyt el tüdőgyulladás következtében.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18
Ezek is érdekelhetik



