Tőzsér Dániel a Feröer elleni Eb-selejtező (2–1) után megerősítette, hogy a magyar labdarúgó-válogatott tagjai szeretnének egyenes ágon kijutni a franciaországi kontinenstornára.
„Volt tartása a csapatnak, Dani (Böde – a szerk.) is nagy extrát hozott, ő fordította meg egyértelműen a mérkőzést. Nagyon zártan védekeztek, nehéz az ilyen csapatok ellen játszani, nem vagyunk a spanyol válogatott, de amikor nehéz helyzetben voltunk, akkor is mindenki segítette a másikat. Pozitívan várom az utolsó meccset, és nyilván nem harmadikak akarunk lenni” – nyilatkozta Tőzsér Dániel, aki csak a görögök elleni vasárnapi találkozó után mehet vissza Londonba újszülött kislányához.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





