Magyar–román: a szomszédnál is elfogyott az összes jegy
A román szurkolók felvásárolták a számukra hozzáférhető összes jegyet a szeptember 4-i Magyarország–Románia labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőre.
A magyar szövetség 1100 jegyet biztosított a román drukkerek számára, ezek három nap alatt fogytak el Romániában.
A magyar szövetség 1100 jegyet biztosított a román drukkerek számára, ezek három nap alatt fogytak el Romániában.
A román szövetség arra hívja fel a vendégszurkolók figyelmét, hogy a találkozóra csak a román zászlókat vihetik be a stadionba, más feliratot, molinót nem engedélyezett bevinni.
A magyar szurkolók – a technikai nehézségek ellenére – a jegypénztárak megnyitása után 20 óra alatt felvásárolták az összes belépőt a magyar–románra.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik





