P. Gy. 2022.08.01 08:33 Frissítve: 2022.08.03 22:04

NB III, NYUGATI CSOPORT, 2022–2023

A labdarúgó NB III 2022–2023-as idényének őszi szezonja július 30-től december 3-ig tart, míg a tavaszi szezon 2023. május 21-én ér véget. A bajnokoknak az idény végén osztályozót kell vívniuk a feljutásért az NB II 16-18. helyezettjeivel, miközben a 18., a 19. és a 20. helyezettek, illetve a legrosszabb 17. pozícióban végző együttes kiesik a megyei bajnokságokba, illetve a BLSZ I. osztályába. A tíz kieső ellenére a 2023–24-es idényre 60-ról 64-re emelkedik az NB III létszáma a Magyar Labdarúgó Szövetség tervei szerint.

 

KELETI CSOPORT

KÖZÉP-CSOPORT

NB III, 2022–2023, NYUGATI CSOPORT

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Practical VLS Veszprém 2 2 4–0 +4  6
1. ETO Akadémia 2 2 4–0 +4  6
3. Kelen SC 2 2 4–1 +3  6
4. Érdi VSE 2 2 2–0 +2  6
5. Gyirmót FC Győr II. 2 1 1 4–3 +1  4
6. ZTE FC II. 2 1 1 3–2 +1  4
6. Puskás Akadémia FC II. 2 1 1 3–2 +1  4
8. Budaörs 2 1 1 6–3 +3  3
9. MOL Fehérvár FC II. 2 1 1 6–4 +2  3
10. Tatabányai SC 2 1 1 5–3 +2  3
11. FC Nagykanizsa 2 1 1 3–3 0 3
12. Technoroll Teskánd KSE 2 1 1 5–6 –1  3
13. Komárom VSE 2 1 1 1–2 –1  1
14. Bicskei TC 2 1 1 4–6 –2  1
15. III. Kerületi TVE 2 1 1 1–3 –2  1
16. Móri SE 2 1 1 5–8 –3  1
17. Zsámbéki SK 2 1 1 0–5 –5  1
18. Csornai SE 2 2 1–3 –2  0
19. Kaposvári Rákóczi FC 2 2 0–3 –3  0
20. Balatonfüredi FC 2 2 1–5 –4  0


1. FORDULÓ
Július 30.
Balatonfüredi FC–Practical VLS Veszprém 0–2
Július 31.

Zalaegerszegi TE FC II–Zsámbéki SK 0–0
Mol Fehérvár FC II–Gyirmót FC Győr II 2–3
Csornai SE–Puskás Akadémia FC II 1–2
Budaörs–Kelen SC 1–3
Tatabányai SC–Technoroll Teskánd KSE 5–2
Komárom VSE–Érdi VSE 0–1
III. Ker. TVE–ETO Akadémia 0–2
Bicskei TC–Móri SE 4–4
Kaposvári Rákóczi FC–FC Nagykanizsa 0–1

2. FORDULÓ
Augusztus 3.
Érdi VSE
–Tatabányai SC 1–0
Gyirmót FC Győr II–Komárom VSE 1–1
ETO Akadémia–Bicskei TC 2–0
Csorna–Kelen SC 0–1
Móri SE–Mol Fehérvár FC II 1–4
FC Nagykanizsa–Zalaegerszegi TE FC II 2–3
Puskás Akadémia II–III. Kerületi TVE 1–1
Teskánd–Balatonfüred 3–1
VLS Veszprém–Kaposvári Rákóczi 2–0
Budaörs–Zsámbék 5–0

3. FORDULÓ
Augusztus 14.
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Practical VLS Veszprém
11.00: Mol Fehérvár FC II–Bicskei TC
11.00: ETO Akadémia–Puskás Akadémia FC II
17.30: Csornai SE–Zsámbéki SK
17.30: III. Ker. TVE–Kelen SC
17.30: Budaörs–FC Nagykanizsa
17.30: Balatonfüredi FC–Érdi VSE
17.30: Tatabányai SC–Gyirmót FC Győr II
17.30: Komárom VSE– Móri SE
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Technoroll Teskánd KSE

  4. FORDULÓ
Augusztus 17.
11.00: Kelen SC–Puskás Akadémia FC II
17.30: Mol Fehérvár FC II–ETO Akadémia
17.30: Móri SE–Tatabányai SC
17.30: Gyirmót FC Győr II–Balatonfüredi FC
17.30: Érdi VSE–Kaposvári Rákóczi FC
17.30: Technoroll Teskánd KS–Zalaegerszegi TE FC II
17.30: Practical VLS Veszprém–Budaörs
17.30: FC Nagykanizsa–Csornai SE
17.30: Zsámbéki SK–III. Ker. TVE
18.00: Bicskei TC–Komárom VSE

  5. FORDULÓ
Augusztus 21.
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Érdi VSE
11.00: Puskás Akadémia FC II–Zsámbéki SK
11.00: ETO Akadémia–Kelen SC
17.00: Csornai SE–Practical VLS Veszprém
17.30: III. Ker. TVE–FC Nagykanizsa
17.30: Budaörs–Technoroll Teskánd KS
17.30: Batonfüredi FC–Móri SE
17.30: Tatabányai SC–Bicskei TC
17.30: Komárom VSE–Mol Fehérvár II
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr II

 6. FORDULÓ
Augusztus 31.
17.30: Komárom VSE–ETO Akadémia
17.30: Mol Fehérvár II–Tatabányai SC
17.30: Móri SE–Kaposvári Rákóczi FC
17.30: Gyirmót FC Győr II–Zalaegerszegi TE FC II
17.30: Érdi VSE–Budaörs
17.30: Technoroll Teskánd KS–Csornai SE
17.30: Practical VLS Veszprém–III. Ker. TVE
17.30: FC Nagykanizsa–Puskás Akadémia FC II
17.30: Zsámbéki SK–Kelen SC
18.00: Bicskei TC–Balatonfüredi FC

 7. FORDULÓ
Szeptember 4.
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Móri SE
11.00: Puskás Akadémia FC II–Practical VLS Veszprém
11.00: ETO Akadémia–Zsámbéki SK
16.00: III. Ker. TVE–Technoroll Teskánd KS
16.00: Csornai SE–Érdi VSE
16.00: Budaörs–Gyirmót FC Győr II
16.00: Balatonfüredi FC–Mol Fehérvár II
16.00: Kelen SC–FC Nagykanizsa
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Bicskei TC
19.00: Tatabányai SC–Komárom VSE

8. FORDULÓ
Szeptember 11.
11.00:
Mol Fehérvár II–Kaposvári Rákóczi FC
11.00: Gyirmót FC Győr II–Csornai SE
16.00: Móri SE–Budaörs
16.00: Practical VLS Veszprém–Kelen SC
16.00: Érdi VSE–III. Kerületi TVE
16.00: Komárom VSE–Balatonfüredi FC
16.00: FC Nagykanizsa–Zsámbéki SK
16.00: Tatabányai SC–ETO Akadémia
16.00: Technoroll Teskánd KS–Puskás Akadémia II
18.00: Bicskei TC–Zalaegerszegi TE FC II

 9. FORDULÓ
Szeptember 25.
11.00:
ETO Akadémia–FC Nagykanizsa
11.00: Puskás Akadémia II–Érdi VSE
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Mol Fehérvár II
16.00: Balatonfüredi FC–Tatabányai SC
16.00: Kelen SC–Technoroll Teskánd KS
16.00: Zsámbéki SK–Practical VLS Veszprém
16.00: Budaörs–Bicskei TC
16.00: Csornai SE–Móri SE
16.00: III. Kerületi TVE–Gyirmót FC Győr II
17:00: Kaposvári Rákóczi FC–Komárom VSE

10. FORDULÓ
Szeptember 28.
16.00:
Balatonfüredi FC–ETO Akadémia
16.00:  Gyirmót FC Győr II–Puskás Akadémia II
16.00: Móri SE–III. Kerületi TVE
16.00: Practical VLS Veszprém–FC Nagykanizsa
16.00: Érdi VSE–Kelen SC
16.00: Komárom VSE–Zalaegerszegi TE FC II
16.00: Mol Fehérvár II–Budaörs
16.00: Tatabányai SC–Kaposvári Rákóczi FC
16.00: Technoroll Teskánd KS–Zsámbéki SK
18.00: Bicskei TC–Csornai SE

11. FORDULÓ
Október 2.
11.00:
ETO Akadémia–Practical VLS Veszprém
11.00: Puskás Akadémia II–Móri SE
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Tatabányai SC
15.00: Kelen SC–Gyirmót FC Győr II
15.00: Zsámbéki SK–Érdi VSE
15.00: Budaörs–Komárom VSE
15.00: Csornai SE–Mol Fehérvár II
15.00: III. Kerületi TVE–Bicskei TC
15.00: FC Nagykanizsa–Technoroll Teskánd KS
16.00: Kaposvári Rákóczi FC–Balatonfüredi FC

12. FORDULÓ
Október 9.
11.00:
Mol Fehérvár II–III. Kerületi TVE
11.00: Balatonfüredi FC–Zalaegerszegi TE FC II
15.00: Gyirmót FC Győr II–Zsámbéki SK
15.00: Móri SE–Kelen SC
15.00: Érdi VSE–FC Nagykanizsa
15.00:  Komárom VSE–Csornai SE
15.00: Tatabányai SC–Budaörs
15.00: Technoroll Teskánd KS–Practical VLS Veszprém
16.00: Kaposvári Rákóczi FC–ETO Akadémia
18.00: Bicskei TC–Puskás Akadémia II

13. FORDULÓ
Október 16.

11.00: ETO Akadémia–Technoroll Teskánd KS
11.00: Puskás Akadémia II–Mol Fehérvár II
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: Budaörs–Balatonfüredi FC
13.00: Csornai SE–Tatabányai SC
13.00: III. Kerületi TVE–Komárom VSE
13.00: Kelen SC–Bicskei TC
13.00: FC Nagykanizsa–Gyirmót FC Győr II
13.00: Practical VLS Veszprém–Érdi VSE
13.00: Zsámbéki SK–Móri SE

14. FORDULÓ
Október 22.

11.00: Mol Fehérvár II–Kelen SC
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–ETO Akadémia
13.00: Balatonfüredi FC–Csornai SE
13.00: Érdi VSE–Technoroll Teskánd KS
13.00: Gyirmót FC Győr II–Practical VLS Veszprém
13.00: Komárom VSE–Puskás Akadémia II
13.00: Móri SE–FC Nagykanizsa
13.00: Tatabányai SC–III. Kerületi TVE
14.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs
17.00: Bicskei TC–Zsámbéki SK

15. FORDULÓ
Október  30.

11.00: ETO Akadémia–Érdi VSE
11.00: Puskás Akadémia II–Tatabányai SC
13.00:  Budaörs–Zalaegerszegi TE FC II
13.00: Csornai SE–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: III. Kerületi TVE–Balatonfüredi FC
13.00: Kelen SC–Komárom VSE
13.00: FC Nagykanizsa–Bicskei TC
13.00: Technoroll Teskánd KS–Gyirmót FC Győr II
13.00: Practical VLS Veszprém–Móri SE
13.00: Zsámbéki SK–Mol Fehérvár II

16. FORDULÓ
November 6.

11.00: Mol Fehérvár II–FC Nagykanizsa
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Csornai SE
13.00: Balatonfüredi FC–Puskás Akadémia II
13.00: Budaörs–ETO Akadémia
13.00: Gyirmót FC Győr II–Érdi VSE
13.00: Komárom VSE–Zsámbéki SK
13.00: Móri SE–Technoroll Teskánd KS
13.00: Tatabányai SC–Kelen SC
14.00: Kaposvári Rákóczi FC–III. Kerületi TVE
17.00: Bicskei TC–Practical VLS Veszprém

17. FORDULÓ
November 13.

11.00: ETO Akadémia–Gyirmót FC Győr II
11.00: Puskás Akadémia II–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: Csornai SE–Budaörs
13.00: Érdi VSE–Móri SE
13.00: III. Kerületi TVE–Zalaegerszegi TE FC II
13.00: Kelen SC–Balatonfüredi FC
13.00: FC Nagykanizsa–Komárom VSE
13.00: Technoroll Teskánd KS–Bicskei TC
13.00: Practical VLS Veszprém–Mol Fehérvár II
13.00: Zsámbéki SK–Tatabányai SC

18. FORDULÓ
November 20.

11.00: Mol Fehérvár FC–Technoroll Teskánd KS
11.00: Zalaegerszegi TE FC II–Puskás Akadémia II
13.00: Balatonfüredi FC–Zsámbéki SK
13.00: Budaörs–III. Kerületi TVE
13.00: Csornai SE–ETO Akadémia
13.00: Komárom VSE–Practical VLS Veszprém
13.00: Móri SE–Gyirmót FC Győr II
13.00: Tatabányai SC–FC Nagykanizsa
14.00: Kaposvári Rákóczi FC–Kelen SC
16.00: Bicskei TC–Érdi VSE

19. FORDULÓ
November 27.

11.00: ETO Akadémia–Móri SE
11.00: Puskás Akadémia II–Budaörs
13.00: Érdi VSE–Mol Fehérvár FC
13.00: Gyirmót FC Győr II–Bicskei TC
13.00: III. Kerületi TVE–Csornai SE
13.00: Kelen SC–Zalaegerszegi TE FC II
13.00: FC Nagykanizsa–Balatonfüredi FC
13.00: Technoroll Teskánd KS–Komárom VSE
13.00: Practical VLS Veszprém–Tatabányai SC
13.00: Zsámbéki SK–Kaposvári Rákóczi FC

20. FORDULÓ
Deecember 4.

11.00: ETO Akadémia–III. Kerületi TVE
11.00: Puskás Akadémia II–Csornai SE
13.00: Érdi VSE–Komárom VSE
13.00: Gyirmót FC Győr II–Mol Fehérvár II
13.00: Kelen SC–Budaörs
13.00: Móri SE–Bicskei TC
13.00: FC Nagykanizsa–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: Technoroll Teskánd KS–Tatabányai SC
13.00: Practical VLS Veszprém–Balatonfüredi FC
13.00: Zsámbéki SK–Zalaegerszegi TE FC II

A teljes menetrend az MLSZ honlapján fellelhető!

 

 

2022.08.07 23:37:07

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Egy félidő után két góllal vezetett Lipcsei Péter csapata, a hazaiak csak szépíteni tudtak.

2022.08.04 14:17:14

Labdarúgó NB II PEHR NÁNDOR

A baranyaiak hazai pályán 3–1-re legyőzték a Tiszakécskét.

2022.08.06 23:39:14

Labdarúgó NB II RÁCZ BENEDEK, VARGA BALÁZS

Nem tudta megszerezni idénybeli első győzelmét a Budafok.

2022.08.06 23:55:23

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

Két nagyon különböző félidőt láthatott a közönség Győrben.

2022.08.07 00:08:33

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Heil kiállítását követően kiütéses vereséggel zárult az újonc borsodiak viharsarki fellépése.