F. B. 2022.08.01 08:31 Frissítve: 2022.08.11 14:33

NB III, KÖZÉP-CSOPORT, 2022–2023

A labdarúgó NB III 2022–2023-as idényének őszi szezonja július 30-től december 3-ig tart, míg a tavaszi szezon 2023. május 21-én ér véget. A bajnokoknak az idény végén osztályozót kell vívniuk a feljutásért az NB II 16-18. helyezettjeivel, miközben a 18., a 19. és a 20. helyezettek, illetve a legrosszabb 17. pozícióban végző együttes kiesik a megyei bajnokságokba, illetve a BLSZ I. osztályába. A tíz kieső ellenére a 2023–24-es idényre 60-ról 64-re emelkedik az NB III létszáma a Magyar Labdarúgó Szövetség tervei szerint.

 

NYUGATI CSOPORT

KELETI CSOPORT


NB III, 2022–2023, KÖZÉP-CSOPORT

A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Hódmezővásárhelyi FC 2 2 6–1 +5  6
2. Majosi SE 2 2 4–0 +4  6
2. Iváncsa KSE 2 2 4–0 +4  6
4. Dunaújváros 2 1 1 3–1 +2  4
5. Budapest Honvéd-MFA II 2 1 1 5–4 +1  4
6. Makó FC 2 1 1 4–3 +1  4
7. PTE-PEAC 2 1 1 3–2 +1  3
8. Balassagyarmati VSE 2 1 1 2–1 +1  3
9. Ferencvárosi TC II 2 1 1 6–6 0 3
10. Szolnoki MÁV FC 2 1 1 5–5 0 3
11. Meton-FC Dabas SE 2 1 1 2–3 –1  3
12. Szekszárdi UFC 2 1 1 1–2 –1  3
12. ESMTK 2 1 1 1–2 –1  3
14. Ceglédi VSE 2 1 1 2–4 –2  3
15. Paksi FC II 2 2 3–3 0 2
16. Bánk-Dalnoki LA 2 1 1 2–3 –1  1
17. MTK Budapest II 2 2 2–5 –3  0
17. Monor 2 2 2–5 –3  0
19. Újpest FC II 2 2 1–4 –3  0
20. Kecskeméti TE II 2 2 0–4 –4  0


1. FORDULÓ
Július 31.
Kecskeméti TE II–Ceglédi VSE 0–1
Budapest Honvéd-MFA II–Monor 3–2
Ferencvárosi TC II–MTK Budapest II 3–2
Szekszárdi UFC–Iváncsa KSE 0–2
Meton-FC Dabas SE–Balassagyarmati VSE 0–2
Hódmezővásárhelyi FC–Újpest FC II 2–0
Majosi SE–PTE-PEAC 2–0
Dunaújváros–Paksi FC II 1–1
Makó FC–Szolnoki MÁV FC 2–1
ESMTK–Bánk-Dalnoki LA 1–0

2. FORDULÓ
Augusztus 3.
Paksi FC II–Honvéd FC II 2–2
Bánk-Dalnoki LA–Makó FC 2–2
Ceglédi VSE–Hódmezővásárhely 1–4
PTE-PEAC C-Doki–Kecskeméti TE II 3–0
Szolnoki MÁV FC–Ferencvárosi TC II 4–3
Újpest FC II–FC Dabas 1–2
Balassagyarmat–Szekszárdi UFC 0–1
Iváncsa–ESMTK 2–0
Monor–Majosi SE 0–2
MTK II–Dunaújváros PASE 0–2

3. FORDULÓ
Augusztus 14.
11.00:
Kecskeméti TE II–Monor
11.00: Budapest Honvéd-MFA–MTK Budapest II
17.30: Makó FC–Iváncsa KSE
17.30: ESMTK–Balassagyarmati VSE
17.30: Szekszárdi UFC– Újpest FC II
17.30: Meton-FC Dabas SE–Ceglédi VSE
17.30: Hódmezővásárhelyi FC–PTE-PEAC
17.30: Majosi SE–Paksi FC II
17.30: Dunaújváros–Ferencváros II
17.30: Szolnoki MÁV FC–Bánk-Dalnoki LA

4. FORDULÓ
Augusztus 17.

11.00:
Ferencváros II–Budapest Honvéd-MFA
17.30: Balassagyarmati VSE–Makó FC
17.30: Ceglédi VSE– Szekszárdi UFC
17.30: PTE–PEAC– Meton-FC Dabas
17.30: Monor SE– Hódmezővásárhelyi FC
17.30: MTK Budapest II–Majosi SE
17.30: Dunaújváros–Szolnoki MÁV
17.30: Iváncsa KSE–Bánk-Dalnoki LA
17.30: Újpest II–ESMTK
17.30: Paks II–Kecskeméti TE II

5. FORDULÓ
Augusztus 21.
11.00:
Kecskeméti TE II– MTK Budapest II
11.00: Budapest Honvéd-MFA–Dunaújváros
17.30: Makó FC–Újpest II
17.30: ESMTK–Ceglédi VSE
17.30: Szekszárdi UFC–PTE–PEAC
17.30: Meton-FC Dabas–Monor SE
17.30: Hódmezővásárhelyi FC–Paks II
17.30: Majosi SE–Ferencváros II
17.30: Bánk-Dalnoki LA–Balassagyarmati VSE
17.30: Szolnoki MÁV–Iváncsa KSE

6. FORDULÓ
Augusztus 31.
11.00:
Budapest Honvéd-MFA–Szolnoki MÁV
11.00: Ferencváros II– Kecskeméti TE II
11.00: Paks II–Meton-FC Dabas
17.30: Dunaújváros–Majosi SE
17.30: MTK Budapest II– Hódmezővásárhelyi FC
17.30: Monor SE–Szekszárdi UFC
17.30: PTE–PEAC–ESMTK
17.30: Ceglédi VSE–Makó FC
17.30: Újpest II–Bánk-Dalnoki LA
17.30: Balassagyarmati VSE–Iváncsa KSE

7. FORDULÓ
Szeptember 4.
11.00:
Kecskeméti TE II–Dunaújváros
16.00: Makó FC–PTE–PEAC
16.00: ESMTK–Monor SE
16.00: Szekszárdi UFC–Paks II
16.00: Meton-FC Dabas–MTK Budapest II
16.00: Hódmezővásárhelyi FC–Ferencváros II
16.00: Majosi SE–Budapest Honvéd-MFA
16.00: Iváncsa KSE–Újpest II
16.00: Bánk-Dalnoki LA–Ceglédi VSE
16.00: Szolnoki MÁV–Balassagyarmati VSE

8. FORDULÓ
Szeptember 11.
11.00:
Budapest Honvéd-MFA–Kecskeméti TE II
11.00: Ferencváros II–Meton-FC Dabas
11.00: Paks II–ESMTK
11.00: Újpest II– Balassagyarmati VSE
16.00: Majosi SE–Szolnoki MÁV
16.00: Dunaújváros–Hódmezővásárhelyi FC
16.00: MTK Budapest II–Szekszárdi UFC
16.00: Monor SE–Makó FC
16.00: Ceglédi VSE–Iváncsa KSE
16.00: PTE–PEAC–Bánk-Dalnoki LA

9. FORDULÓ
Szeptember 25.
11.00:
Kecskeméti TE II–Majosi SE
16.00: Makó FC–Paks II
16.00: ESMTK–MTK Budapest II
16.00: Szekszárdi UFC– Ferencváros II
16.00: Meton-FC Dabas–Dunaújváros
16.00: Hódmezővásárhelyi FC–Budapest Honvéd-MFA
16.00: Balassagyarmati VSE–Ceglédi VSE
16.00: Iváncsa KSE–PTE–PEAC
16.00: Bánk-Dalnoki LA–Monor SE
16.00: Szolnoki MÁV–Újpest II

10. FORDULÓ
Szeptember 28.
16.00:
Kecskeméti TE II–Szolnoki MÁV
16.00: Majosi SE– Hódmezővásárhelyi FC
16.00: Budapest Honvéd-MFA– Meton-FC Dabas
16.00: Dunaújváros–Szekszárdi UFC
16.00: Ferencváros II– ESMTK
16.00: MTK Budapest II– Makó FC
16.00: Paks II– Bánk-Dalnoki LA
16.00: Monor SE–Iváncsa KSE
16.00: PTE–PEAC– Balassagyarmati VSE
16.00: Ceglédi VSE–Újpest II

11. FORDULÓ
Október 2.
11.00:
Újpest II– PTE–PEAC
15.00: Makó FC– Ferencváros II
15.00: ESMTK–Dunaújváros
15.00: Szekszárdi UFC–Budapest Honvéd-MFA
15.00: Meton-FC Dabas–Majosi SE
15.00: Hódmezővásárhelyi FC–Kecskeméti TE II
15.00: Balassagyarmati VSE–Monor SE
15.00: Iváncsa KSE–Paks II
15.00: Bánk-Dalnoki LA–MTK Budapest II
15.00: Szolnoki MÁV–Ceglédi VSE

12. FORDULÓ
Október 9.
11.00:
Kecskeméti TE II–Meton-FC Dabas
11.00: Budapest Honvéd-MFA–ESMTK
11.00: Ferencváros II–Bánk-Dalnoki LA
11.00: MTK Budapest II–Iváncsa KSE
11.00: Paks II– Balassagyarmati VSE
15.00: Hódmezővásárhelyi FC–Szolnoki MÁV
15.00: Majosi SE–Szekszárdi UFC
15.00: Dunaújváros–Makó FC
15.00: Monor SE–Újpest II
15.00: PTE–PEAC–Ceglédi VSE

13. FORDULÓ:
Október 16.
11.00:
Újpest II– Paks II
13.00: Makó FC–Budapest Honvéd-MFA
13.00: ESMTK–Majosi SE
13.00: Szekszárdi UFC–Kecskeméti TE II
13.00: Meton-FC Dabas–Hódmezővásárhelyi FC
13.00: Ceglédi VSE–Monor SE
13.00: Balassagyarmati VSE–MTK Budapest II
13.00: Iváncsa KSE–Ferencváros II
13.00: Bánk-Dalnoki LA–Dunaújváros
13.00: Szolnoki MÁV–PTE–PEAC

14. FORDULÓ
Október 22.
11.00:
Kecskeméti TE II–ESMTK
11.00: Budapest Honvéd-MFA–Bánk-Dalnoki LA
11.00: Ferencváros II–Balassagyarmati VSE
11.00: MTK Budapest II–Újpest II
11.00: Paks II–Ceglédi VSE
13.00: Meton-FC Dabas–Szolnoki MÁV
13.00: Hódmezővásárhelyi FC–Szekszárdi UFC
13.00: Majosi SE–Makó FC
13.00: Dunaújváros–Iváncsa KSE
13.00: Monor SE– PTE–PEAC

15. FORDULÓ:
Október 30.
11.00:
Újpest II–Ferencváros II
13.00: Makó FC–Kecskeméti TE II
13.00: ESMTK–Hódmezővásárhelyi FC
13.00: Szekszárdi UFC–Meton-FC Dabas
13.00: PTE–PEAC–Paks II
13.00: Ceglédi VSE–MTK Budapest II
13.00: Balassagyarmati VSE–Dunaújváros
13.00: Iváncsa KSE–Budapest Honvéd-MFA
13.00: Bánk-Dalnoki LA–Majosi SE
13.00: Szolnoki MÁV–PTE–Monor SE

16. FORDULÓ:
November 6.
11.00:
Kecskeméti TE II–Bánk-Dalnoki LA
11.00: Budapest Honvéd-MFA– Balassagyarmati VSE
11.00: Ferencváros II– Ceglédi VSE
11.00: Paks II– Monor SE
13.00: Meton-FC Dabas–ESMTK
13.00: Hódmezővásárhelyi FC–Makó FC
13.00: Majosi SE– Iváncsa KSE
13.00: Dunaújváros–Újpest II
13.00: MTK Budapest II–PTE–PEAC
13.00: Szekszárdi UFC–Szolnoki MÁV

17. FORDULÓ:
November 13.
11.00:
Újpest II–Budapest Honvéd-MFA
13.00: Makó FC–Meton-FC Dabas
13.00: ESMTK–Szekszárdi UFC
13.00: Monor SE– MTK Budapest II
13.00: PTE–PEAC–Ferencváros II
13.00: Ceglédi VSE–Dunaújváros
13.00: Balassagyarmati VSE–Majosi SE
13.00: Iváncsa KSE–Kecskeméti TE II
13.00: Bánk-Dalnoki LA–Hódmezővásárhelyi FC
13.00: Szolnoki MÁV–Paks II

18. FORDULÓ:
November 20.
11.00:
Kecskeméti TE II–Balassagyarmati VSE
11.00: Budapest Honvéd-MFA–Ceglédi VSE
11.00: Ferencváros II–Monor SE
11.00: MTK Budapest II–Paks II
13.00: ESMTK–Szolnoki MÁV
13.00
: Szekszárdi UFC–Makó FC
13.00: Meton-FC Dabas–Bánk-Dalnoki LA
13.00: Hódmezővásárhelyi FC–Iváncsa KSE
13.00: Majosi SE–Újpest II
13.00: Dunaújváros–PTE–PEAC

19. FORDULÓ:
November 27.
11.00
: Paks II–Ferencváros II
11.00: Újpest II–Kecskeméti TE II
11.00: Makó FC–ESMTK
13.00: Monor SE–Dunaújváros
13.00: PTE–PEAC–Budapest Honvéd-MFA
13.00: Ceglédi VSE–Majosi SE
13.00: Balassagyarmati VSE–Hódmezővásárhelyi FC
13.00: Iváncsa KSE–Meton-FC Dabas
13.00: Bánk-Dalnoki LA–Szekszárdi UFC
13.00: Szolnoki MÁV– MTK Budapest II

20. FORDULÓ
December 3.
11.00:
Újpest II–Hódmezővásárhelyi FC
11.00: Paks II– Dunaújváros
11.00: MTK Budapest II–Ferencváros II
13.00: Szolnoki MÁV–Makó FC
13.00: Bánk-Dalnoki LA–ESMTK
13.00: Iváncsa KSE– Szekszárdi UFC
13.00: Balassagyarmati VSE– Meton-FC Dabas
13.00: Ceglédi VSE– Kecskeméti TE II
13.00: PTE–PEAC– Majosi SE
13.00: Monor SE– Budapest Honvéd-MFA

2022.08.07 23:37:07

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Egy félidő után két góllal vezetett Lipcsei Péter csapata, a hazaiak csak szépíteni tudtak.

2022.08.04 14:17:14

Labdarúgó NB II PEHR NÁNDOR

A baranyaiak hazai pályán 3–1-re legyőzték a Tiszakécskét.

2022.08.06 23:39:14

Labdarúgó NB II RÁCZ BENEDEK, VARGA BALÁZS

Nem tudta megszerezni idénybeli első győzelmét a Budafok.

2022.08.06 23:55:23

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

Két nagyon különböző félidőt láthatott a közönség Győrben.

2022.08.07 00:08:33

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Heil kiállítását követően kiütéses vereséggel zárult az újonc borsodiak viharsarki fellépése.