R. Z. 2022.08.01 08:33 Frissítve: 2022.08.03 22:06

NB III, KELETI CSOPORT, 2022–2023

A labdarúgó NB III 2022–2023-as idényének őszi szezonja július 30-től december 3-ig tart, míg a tavaszi szezon 2023. május 21-én ér véget. A bajnokoknak az idény végén osztályozót kell vívniuk a feljutásért az NB II 16-18. helyezettjeivel, miközben a 18., a 19. és a 20. helyezettek, illetve a legrosszabb 17. pozícióban végző együttes kiesik a megyei bajnokságokba, illetve a BLSZ I. osztályába. A tíz kieső ellenére a 2023–24-es idényre 60-ról 64-re emelkedik az NB III létszáma a Magyar Labdarúgó Szövetség tervei szerint.


KÖZÉP-CSOPORT

NYUGATI CSOPORT

NB III, 2022–2023, KELETI CSOPORT

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 
1. BVSC-Zugló 2 2 8–1 +7  6
2. Kisvárda Master Good II 2 2 6–0 +6  6
3. Putnok FC 2 2 6–1 +5  6
4. BKV Előre 2 2 4–1 +3  6
5. FC Hatvan 2 1 1 6–1 +5  4
6. Aqua-General Hajdúszoboszló 2 1 1 3–1 +2  4
7. Tiszafüredi VSE 2 1 1 4–3 +1  3
7. DVTK II 2 1 1 4–3 +1  3
9. Pénzügyőr SE 2 1 1 3–2 +1  3
9. Körösladányi MSK 2 1 1 3–2 +1  3
9. DEAC 2 1 1 3–2 +1  3
12. DVSC II 2 1 1 1–2 –1  3
13. Füzesgyarmati SK 2 1 1 3–5 –2  3
14. Vasas FC II 2 1 1 4–6 –2  1
15. Karcagi SE 2 1 1 2–4 –2  1
16. Jászberényi FC 2 1 1 4–7 –3  1
17. Sényő-Carnifex FC 2 1 1 1–4 –3  1
18. Termálfürdő FC Tiszaújváros 2 2 1–6 –5  0
19. Békéscsaba 1912 Előre II 2 2 0–6 –6  0
20. Eger SE 2 2 0–9 –9  0

1. FORDULÓ
Július 30.
Kisvárda MG II–Eger SE 4–0
Július 31.
Diósgyőri VTK II–BKV Előre 0–2
Vasas FC II–Jászberényi FC 3–3
Debreceni VSC II–Körösladányi MSK 1–0
Békéscsaba 1912 Előre II–BVSC-Zugló 0–4
Sényő-Carnifex FC–Putnok FC 0–3
Tiszafüredi VSE–Karcagi SE 3–1
Füzesgyarmati SK–Debreceni EAC 2–1
FC Hatvan–AG Hajdúszoboszló 1–1
Termálfürdő FC Tiszaújváros–Pénzügyőr SE 0–3

2. FORDULÓ
Augusztus 3.
Paksi FC II–Honvéd FC II 2–2
Bánk-Dalnoki LA–Makó FC 2–2
Ceglédi VSE–Hódmezővásárhely 1–4
PTE-PEAC C-Doki–Kecskeméti TE II 3–0
Szolnoki MÁV FC–Ferencvárosi TC II 4–3
Újpest FC II–FC Dabas 1–2
Balassagyarmat–Szekszárdi UFC 0–1
Iváncsa–ESMTK 2–0
Monor–Majosi SE 0–2
MTK II–Dunaújváros PASE 0–2

3. FORDULÓ
Augusztus 14.
11:00: Diósgyőri VTK II–Körösladányi MSK
11:00: Vasas FC II–Debreceni EAC
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Eger SE
13:00: Debreceni VSC II–BVSC-Zugló
17:30: Sényő-Carnifex FC–BKV Előre
17:30: Tiszafüredi VSE–Jászberényi FC
17:30: Füzesgyarmati SK–AG Hajdúszoboszló
17:30: FC Hatvan–Pénzügyőr SE
17:30: Kisvárda MG II–Termálfürdő FC Tiszaújváros
17:30: Putnok FC–Karcagi SE 

4. FORDULÓ
Augusztus 17.
17:30: Kisvárda MG II–Putnok FC
17:30: Termálfürdő FC Tiszaújváros–FC Hatvan
17:30: Pénzügyőr SE–Békéscsaba 1912 Előre II
17:30: Eger SE–Füzesgyarmati SK
17:30: AG Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II
17:30: BVSC-Zugló–Vasas FC II
17:30: Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II
17:30: Körösladányi MSK–Tiszafüredi VSE
17:30: Jászberényi FC–Sényő-Carnifex FC
17:30: BKV Előre–Karcagi SE 

5. FORDULÓ
Augusztus 21.
11:00: Diósgyőri VTK II–BVSC-Zugló
11:00: Vasas FC II–AG Hajdúszoboszló
11:00: Debreceni VSC II–Eger SE
13:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Termálfürdő FC Tiszaújváros
17:30: Füzesgyarmati SK–Pénzügyőr SE
17:30: Sényő-Carnifex FC–Körösladányi MSK
17:30: Tiszafüredi VSE–Debreceni EAC
17:30: FC Hatvan–Kisvárda MG II
17:30: Karcagi SE–Jászberényi FC
17:30: Putnok FC–BKV Előre 

6. FORDULÓ
Augusztus 31.
16:00: Debreceni EAC–Sényő-Carnifex FC
17:30: FC Hatvan–Putnok FC
17:30: Kisvárda MG II–Békéscsaba 1912 Előre II
17:30: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Füzesgyarmati SK
17:30: Pénzügyőr SE–Debreceni VSC II
17:30: Eger SE–Vasas FC II
17:30: AG Hajdúszoboszló–Diósgyőri VTK II
17:30: BVSC-Zugló–Tiszafüredi VSE
17:30: Körösladányi MSK–Karcagi SE
17:30: Jászberényi FC–BKV Előre 

7. FORDULÓ
Szeptember 4.
11:00: Diósgyőri VTK II–Eger SE
11:00: Vasas FC II–Pénzügyőr SE
11:00: Debreceni VSC II–Termálfürdő FC Tiszaújváros
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–FC Hatvan
16:00: Füzesgyarmati SK–Kisvárda MG II
16:00: Sényő-Carnifex FC–BVSC-Zugló
16:00: Tiszafüredi VSE–AG Hajdúszoboszló
16:00: BKV Előre–Körösladányi MSK
16:00: Karcagi SE–Debreceni EAC
16:00: Putnok FC–Jászberényi FC 

8. FORDULÓ
Szeptember 11.
13:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Putnok FC
16:00: FC Hatvan–Füzesgyarmati SK
16:00: Kisvárda MG II–Debreceni VSC II
16:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Vasas FC II
16:00: Pénzügyőr SE–Diósgyőri VTK II
16:00: Eger SE–Tiszafüredi VSE
16:00: AG Hajdúszoboszló–Sényő-Carnifex FC
16:00: BVSC-Zugló–Karcagi SE
16:00: Debreceni EAC–BKV Előre
16:00: Körösladányi MSK–Jászberényi FC 

9. FORDULÓ
Szeptember 25.
11:00: Diósgyőri VTK II–Termálfürdő FC Tiszaújváros
11:00: Vasas FC II–Kisvárda MG II
11:00: Debreceni VSC II–FC Hatvan
16:00: Sényő-Carnifex FC–Eger SE
16:00: Tiszafüredi VSE–Pénzügyőr SE
16:00: Füzesgyarmati SK–Békéscsaba 1912 Előre II
16:00: Jászberényi FC–Debreceni EAC
16:00: BKV Előre–BVSC-Zugló
16:00: Karcagi SE–AG Hajdúszoboszló
16:00: Putnok FC–Körösladányi MSK 

10. FORDULÓ
Szeptember 28.
16:00: Füzesgyarmati SK–Putnok FC
16:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Debreceni VSC II
16:00: FC Hatvan–Vasas FC II
16:00: Kisvárda MG II–Diósgyőri VTK II
16:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Tiszafüredi VSE 
16:00: Pénzügyőr SE–Sényő-Carnifex FC
16:00: Eger SE–Karcagi SE
16:00: AG Hajdúszoboszló–BKV Előre
16:00: BVSC-Zugló–Jászberényi FC
16:00: Debreceni EAC–Körösladányi MSK

11. FORDULÓ
Október 2.
11:00: Diósgyőri VTK II–FC Hatvan
11:00: Vasas FC II–Békéscsaba 1912 Előre II
11:00: Debreceni VSC II–Füzesgyarmati SK
15:00: Sényő-Carnifex FC–Termálfürdő FC Tiszaújváros
15:00: Tiszafüredi VSE–Kisvárda MG II
15:00: Körösladányi MSK–BVSC-Zugló
15:00: Jászberényi FC–AG Hajdúszoboszló
15:00: BKV Előre–Eger SE
15:00: Karcagi SE–Pénzügyőr SE
15:00: Putnok FC–Debreceni EAC 

12. FORDULÓ
Október 9.
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Diósgyőri VTK II
13:00: Debreceni VSC II–Putnok FC
15:00: Füzesgyarmati SK–Vasas FC II
15:00: FC Hatvan–Tiszafüredi VSE
15:00: Kisvárda MG II–Sényő-Carnifex FC
15:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Karcagi SE
15:00: Pénzügyőr SE–BKV Előre
15:00: Eger SE–Jászberényi FC
15:00: AG Hajdúszoboszló–Körösladányi MSK
15:00: BVSC-Zugló–Debreceni EAC 

13. FORDULÓ
Október 16.
11:00: Diósgyőri VTK II–Füzesgyarmati SK
13:00: Sényő-Carnifex FC–FC Hatvan
13:00: Tiszafüredi VSE–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: Vasas FC II–Debreceni VSC II
13:00: Debreceni EAC–AG Hajdúszoboszló
13:00: Körösladányi MSK–Eger SE
13:00: Jászberényi FC–Pénzügyőr SE
13:00: BKV Előre–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: Karcagi SE–Kisvárda MG II
13:00: Putnok FC–BVSC-Zugló 

14. FORDULÓ
Október 22.
11:00: Debreceni VSC II–Diósgyőri VTK II
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Sényő-Carnifex FC
13:00: Vasas FC II–Putnok FC
13:00: Füzesgyarmati SK–Tiszafüredi VSE
13:00: FC Hatvan–Karcagi SE
13:00: Kisvárda MG II–BKV Előre
13:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Jászberényi FC
13:00: Pénzügyőr SE–Körösladányi MSK
13:00: Eger SE–Debreceni EAC
13:00: AG Hajdúszoboszló–BVSC-Zugló 

15. FORDULÓ
Október 30.
11:00: Diósgyőri VTK II–Vasas FC II
13:00: Sényő-Carnifex FC–Füzesgyarmati SK
13:00: Tiszafüredi VSE–Debreceni VSC II
13:00: BVSC-Zugló–Eger SE
13:00: Debreceni EAC–Pénzügyőr SE
13:00: Körösladányi MSK–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: Jászberényi FC–Kisvárda MG II
13:00: BKV Előre–FC Hatvan
13:00: Karcagi SE–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: Putnok FC–AG Hajdúszoboszló 

16. FORDULÓ
November 6.
11:00: Diósgyőri VTK II–Putnok FC
11:00: Vasas FC II–Tiszafüredi VSE
11:00: Debreceni VSC II–Sényő-Carnifex FC
12:00: Békéscsaba 1912 Előre II–BKV Előre
13:00: Füzesgyarmati SK–Karcagi SE
13:00: FC Hatvan–Jászberényi FC
13:00: Kisvárda MG II–Körösladányi MSK
13:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Debreceni EAC
13:00: Pénzügyőr SE–BVSC-Zugló
13:00: Eger SE–AG Hajdúszoboszló 

17. FORDULÓ
November 13.
13:00: Sényő-Carnifex FC–Vasas FC II
13:00: Tiszafüredi VSE–Diósgyőri VTK II
13:00: AG Hajdúszoboszló–Pénzügyőr SE
13:00: BVSC-Zugló–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: Debreceni EAC–Kisvárda MG II
13:00: Körösladányi MSK–FC Hatvan
13:00: Jászberényi FC–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: BKV Előre–Füzesgyarmati SK
13:00: Karcagi SE–Debreceni VSC II
13:00: Putnok FC–Eger SE 

18. FORDULÓ
November 20.
11:00: Diósgyőri VTK II–Sényő-Carnifex FC
11:00: Vasas FC II–Karcagi SE
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Körösladányi MSK
13:00: Tiszafüredi VSE–Putnok FC
13:00: Debreceni VSC II–BKV Előre
13:00: Füzesgyarmati SK–Jászberényi FC
13:00: FC Hatvan–Debreceni EAC
13:00: Kisvárda MG II–BVSC-Zugló
13:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–AG Hajdúszoboszló
13:00: Pénzügyőr SE–Eger SE 

19. FORDULÓ
November 27.
13:00: Sényő-Carnifex FC–Tiszafüredi VSE
13:00: Eger SE–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: AG Hajdúszoboszló–Kisvárda MG II
13:00: BVSC-Zugló–FC Hatvan
13:00: Debreceni EAC–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: Körösladányi MSK–Füzesgyarmati SK
13:00: Jászberényi FC–Debreceni VSC II
13:00: BKV Előre–Vasas FC II
13:00: Karcagi SE–Diósgyőri VTK II
13:00: Putnok FC –Pénzügyőr SE 

20. FORDULÓ
December 4.
13:00: Putnok FC–Sényő-Carnifex FC
13:00: Karcagi SE–Tiszafüredi VSE
13:00: BKV Előre–Diósgyőri VTK II
13:00: Jászberényi FC–Vasas FC II
13:00: Körösladányi MSK–Debreceni VSC II
13:00: Debreceni EAC–Füzesgyarmati SK
13:00: BVSC-Zugló–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: AG Hajdúszoboszló–FC Hatvan
13:00: Eger SE–Kisvárda MG II
13:00: Pénzügyőr SE–Termálfürdő FC Tiszaújváros 

A teljes menetrend az MLSZ honlapján fellelhető!

 

 

2022.08.07 23:37:07

Labdarúgó NB II BERECZ CSABA

Egy félidő után két góllal vezetett Lipcsei Péter csapata, a hazaiak csak szépíteni tudtak.

2022.08.04 14:17:14

Labdarúgó NB II PEHR NÁNDOR

A baranyaiak hazai pályán 3–1-re legyőzték a Tiszakécskét.

2022.08.06 23:39:14

Labdarúgó NB II RÁCZ BENEDEK, VARGA BALÁZS

Nem tudta megszerezni idénybeli első győzelmét a Budafok.

2022.08.06 23:55:23

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

Két nagyon különböző félidőt láthatott a közönség Győrben.

2022.08.07 00:08:33

Labdarúgó NB II GAJDÁCS PÁL

Heil kiállítását követően kiütéses vereséggel zárult az újonc borsodiak viharsarki fellépése.