NB II: megsérült a zalai próbajátékos az edzőmeccsen

2013.02.19. 23:00
Az NB III-as Répcelakkal játszott a mai napon felkészülési mérkőzést a ZTE (nyert is 3–1-re), amelyen pályára lépett a montenegrói Demir Krajevics, de egy kicsúszásnál fejsérülést szenvedett.

A zaol.hu számolt be róla, hogy egy kicsúszásnál az alapvonal mellett leállított kapuk egyike Krajevics fejét találta el, akinek három helyen felszakadt a bőr a fején. Mentőt kellett hívni hozzá és a kórházban látták el a sebét.

A futballista egyébként igyekezett, de Nagy Ferenc elnök szerint nem valószínű, hogy szerződtetik. Ettől függetlenül a zalaiak mindenképpen igazolni akarnak, sőt a keddi napon is zajlottak az egyeztetések egy védőről és egy támadóról. Arra a felvetésre, hogy Denis Grbics-et az Eger vinné, Nagy Ferenc úgy válaszolt: ő is tud erről, de hivatalosan még nem keresték őket ez ügyben.

Legfrissebb hírek

A Tottenhamből igazolt a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

Új edzővel vág neki a Dorog az „Út az NB II-be” programnak

Labdarúgó NB II
21 órája

ETO: a Celtic is érdeklődik Vitális iránt, a németek tárgyalnának Tóthról

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:12

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
Tegnap, 10:34

Feczkó Tamás: Fáj, hogy nem maradhattam Kispesten

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 07:54

Hat játékos távozik az NB II-es Csákvártól

Labdarúgó NB II
2026.05.27. 22:54

NB I: bejelentés Győrben, a Fradinál, válogatott távozó Pakson – körkép

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 10:37

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42
Ezek is érdekelhetik