Felkészülés: hetet kapott a Budaörs; ikszelt a DVTK

2022.01.23. 18:00
null
Ikszelt az utolsó felkészülési meccsén a DVTK (Fotó: dvtk.eu)
A labdarúgó NB II-ben szereplő Kecskeméti TE kiütötte (7–0) a szintén másodosztályú Budaörsöt felkészülési mérkőzésen. A DVTK 2–2-es döntetlent játszott a szlovák másodosztályú FC Kosicével.


Az NB II őszi idényének záró mérkőzésén 3–0-ra győzött Budaörsön a KTE, a felkészülési időszak alatt pedig még tovább nőtt a különbség. A kecskemétiek 13 perc után már két góllal vezettek, végül 7–0-ra nyertek.

A diósgyőriek eredetileg a Soroksárral játszottak volna, de az a mérkőzés elmaradt, így a kassaiak ellen léptek pályára. Az NB II-t vezető DVTK a félidőben még kétgólos hátrányban volt, ám végül a 88. percben döntetlenre mentette a találkozót. A miskolciak január 31-én a feljutásért zajló harcban legnagyobb riválisuknak számító Vasas ellen kezdik a másodosztály tavaszi idényét.

LABDARÚGÁS
NB II-ES FELKÉSZÜLÉS
Kecskeméti TE–Budaörs 7–0
G:
Bartha (2), Tóth Barna (2), Nagy K., Lukács, Grünvald
DVTK–FC Kosice (Kassa, szlovák II. o.) 2–2
G:
Horváth Z. (11-esből), Szatmári, ill. Gáll, Mölvadgaard

Legfrissebb hírek

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
8 órája

Tiszakécskén is nyert, zsinórban négy győzelemmel zárta az idényt a Szentlőrinc

Labdarúgó NB II
9 órája

A Vasas az Ajka legyőzése után bajnoki címet ünnepelhetett az NB II-ben

Labdarúgó NB II
9 órája

Nem volt esélye a bajnoki címre a Honvédnak, a BVSC fölényesen verte a kispestieket

Labdarúgó NB II
9 órája

Győzelemmel búcsúzott a szezontól a Kozármisleny, legyőzte az újoncot

Labdarúgó NB II
10 órája

Győzelemmel váltott az NB II-ről az NB III-ra a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
10 órája

Háromgólos sikerrel fejezte be az idényt a Soroksár

Labdarúgó NB II
10 órája

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
10 órája
Ezek is érdekelhetik