V. J. 2021.09.20 20:32 Frissítve: 2021.09.20 22:55

Futsal NB I: fordított, és nyert a Haladás Debrecenben

Négy mérkőzést rendeztek hétfőn a magyar első osztályú futsalbajnokság negyedik fordulójában. Az első találkozón a DEAC 3–2-ra kikapott a Haladástól.

Debrecenben nyertek a szombathelyiek (Fotó: Kiss Annnamarie/HAON)

FUTSAL, NB I
4. FORDULÓ
Debreceni EAC–Haladás 2–3
(Szabó J. 12., Harmati 15., ill. Dávid R. 2., Dróth 20., Diniz 29.)
Kecskemét–Veszprém 1–1 (Öreglaki 38., ill. Rutai 23.)
Aramis–Kistarcsa 5–4 (Horváth Sz. 15., 23., 28., Kavalecz 26. – öngól, Fülöp V. 40., ill. Méhes 9., 11., Besnyő 21., Horváth Sz. 38. – öngól)
Újpest FC-220Volt–Nyírgyulaj 6–5 (Moreira 7., 32., Nehéz 8., Sánta 14., Suscsák 20., 24., ill. Orosz 21., Szőcs 22., Tóth E. 22., Vlaszovics 28., Da Silva 35.)

2021.10.27 12:16:32

Labdarúgó NB I BORSOS LÁSZLÓ (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

A szünetben hattal ment az NB I-es címvédő, a folytatásban már csak egy gól született.

2021.10.26 20:31:26

Labdarúgó NB I P. Gy., K. T. I., R. Z.

Három helyszínen csak a hosszabbítás, két párharcban a tizenegyesek döntöttek a Mol Magyar Kupában.

2021.10.26 23:39:08

Labdarúgó NB I FÜZESI BÁLINT

A mesteredző – akiről tavaly Tarpán labdarúgócsarnokot neveztek el – 1970-ben majdnem az FTC játékosa lett.

2021.10.25 14:15:52

Labdarúgó NB I CSILLAG PÉTER

„És a diák vékony hangon elkezdte: »Isten, áldd meg a magyart...« A munkáscsapat habozás nélkül folytatta: »...jókedvvel, bőséggel«.”

2021.10.24 23:27:41

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Azt mondják a hozzáértők, hogy a versenyzőnek négyféle célja lehet. Az első, hogy megfeleljen saját magának, a második, hogy másokat legyőzzön, a harmadik, hogy elismerje őt a nyilvánosság, a negyedik pedig, hogy sok pénzt keressen. Egyik jobb, mint a másik, ám mindegyikben benne van a bukás lehetősége.