Felkészülés: bombagól, a Kisvárda legyőzte a Topolyát

2023.07.13. 20:05
Megérdemelten győzött a Kisvárda (Fotó: kisvardafc.hu)
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a Kisvárda 2–1-re győzött a Topolya ellen.

A Muraszombaton megrendezett találkozón az eső nem kímélte a játékosokat, de azért így is remek meccset játszottak a felek.

A 10. percben a bosnyák válogatott Branimir Cipetic 18 méterről nagy erővel kilőtte a jobb felső sarkot. Az 52. percben Driton Camaj könnyed gólt szerezve növelte az előnyt Milos Kruscic csapatának. A 60. percben Ifet Djakovac szépített. Ezután már nem változott az állás, a Kisvárda értékes győzelmet aratott.

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Topolyai SC (szerbiai)–Kisvárda 1–2 (0–1)
Muraszombat
TOPOLYA:
V. Ilics (N. Simics, a szünetben) – Krsztics (A. Csirkovics, a szünetben), Sztojics, Calusic (Jorgics) – A. Sztojkovics, Radin (Kuveljic), Djakovac (Cvetkovics), N. Petrovics – Miloszavljevics (Sós B., a szünetben), M. Pantovics, Mircevszki
KISVÁRDA: Kovács M. – D. Kovacic, Jovicic, Széles – Cipetic (Navrátil), Lucas (Körmendi), Ötvös (Szőr), Vida K. (Alic) – Czékus (Szpaszics, a szünetben), Mesanovic (Ilievszki), Camaj (Makowski)
G:
Djakovac (60.), ill. Cipetic (10.), Camaj (52.)

A KISVÁRDA MASTER GOOD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Edzőtábor:
július 8.–20., Ausztria
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 1.: FC Kosice (szlovák I.)–Kisvárda 1–2 (D. Kovacic, Camaj)
Július 6.: Debreceni VSC–Kisvárda 1–0
Július 10.: Galatasaray (török I.)–Kisvárda 2–0
Július 13., 17.30 (Muraszombat): Kisvárda–Topolyai SC (szerb I.) 2–1 (Cipetic, Camaj)
Július 16., 17.30, Söchau (Ausztria): Kisvárda–AEK Larnaca (ciprusi)
Július 19., 17.30: Kisvárda–Maccabi Petah-Tikva (izraeli I.)