NB II: októberben kétszer kerül képernyőre az MTK és az ETO
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága televíziós közvetítés miatt három NB II-es meccs kezdési időpontjának megváltoztatásáról döntött.

A 10. fordulóban, október 5., szerdára kisorsolt ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr bajnoki mérkőzés kezdési időpontja 18 óráról 17 órára módosul.
Négy nappal később, a 11. játéknapon, október 9-én, vasárnap az MTK Budapest–ETO FC Győr mérkőzés az M4 Sport kérésére 17 óra helyett 20.15-kor fog kezdődni.
A 13. fordulóban, október 16-án, vasárnap a Szombathelyi Haladás–MTK Budapest meccs időpontja is módosult, itt 17 óra helyett 20 órakor fog útjára indulni a labda.
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29
Ezek is érdekelhetik






