NB III: Urbán Flórián lett a BVSC-Zugló vezetőedzője – NS-infó

2022.06.22. 23:05
null
Urbán Flórián a BVSC edzőjeként tér vissza a magyar futballba (Fotó: Nemzeti Sport)
A Nemzeti Sport információja szerint Urbán Flórián lett a labdarúgó NB III-ban induló BVSC-Zugló vezetőedzője.

 

A játékosként 40-szeres válogatott szakember legutóbb az akkor még a Pest megyei I. osztályban szereplő Százhalombattai LK edzőjeként dolgozott, ahol 2020 nyarán nevezték ki vezetőedzőnek. Urbán Flórián korábban edzősködött többek között a REAC-nál, Felcsúton, Pápán, a Vasasnál, Vecsésen, Sopronban és Dunakeszin is.

A hunfoci.hu információja szerint az 53 éves tréner szerdán már meg is tartotta első edzését új csapatánál.

A hírrel kapcsolatban megkerestük a BVSC-t, a klubtól azt válaszolták, hogy csütörtökön adnak ki hivatalos közleményt az új edző személyéről.

A zuglóiakhoz kapcsolódó hír még, hogy a csapat minden bizonnyal az NB III Nyugati csoportja helyett a Keleti csoportban indul. A BVSC az előző idényben a Nyugati csoportban Buzsáky Ákos irányításával a 2. helyen végzett a Mosonmagyaróvár mögött, így nem jutott fel az NB II-be.

Legfrissebb hírek

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14

Edzőt váltott a Torino és a Sassuolo – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.12. 16:14

NB III: pénzbüntetést kapott a Haladás az utolsó bajnoki után

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:05

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Filkor Attila távozik, új sportigazgatót nevezett ki az NB II-ből kiesett Budafok

Labdarúgó NB II
2026.06.08. 18:17

A Salgótarján és a Mátészalka is az NB III kapujában az osztályozós párharcok első meccsei után

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 20:29

A Nagykanizsa a hosszabbításban szerzett két góllal győzött Cigándon, és kiharcolta az NB II-be jutást!

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 19:51

Idegenbeli győzelemmel jutott vissza az NB II-be a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 19:00
Ezek is érdekelhetik