NB II: Tiszakécskéről nyolcan távoztak, még ketten érkeztek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.06.26. 21:57
Elkezdte a felkészülést a Duna Aszfalt Tiszakécske VSE is a labdarúgó NB II 2019–2020-as idényére. A csapattól nyolcan távoztak, míg Zádori Krisztián után újabb két játékos érkezett – számolt be róla a klub honlapja.

„Eddig három érkezőnk van, a csatár Zádori Krisztián, aki Balmazújvárosból jött, az utánpótlás-válogatott kapus, Varga Ádám, ő a Puskás Akadémiától érkezett, illetve Erdélyi Botond hátvéd, aki az előző szezonban a Dorogi FC-t erősítette – ecsetelte a klub honlapján Nyilas Elek sportigazgató. – Benkó Bence, Helesfay Donát, Ladányi Patrik, Huszti András, Károly Bálint, Sirokmán Zoltán, Mihály Dávid és Gréczi Márton távozott a klubtól. Jelenleg harminc plusz három játékossal készülünk a próbajátékosokkal együtt, de szombattól visszatérünk a huszonegy mezőnyjátékosból és három kapusból álló létszámhoz, azzal a kerettel vágunk majd neki a bajnokságnak.”

A próbajátékosokat csütörtök 17 órától, illetve szombat 10 órától Lakiteleken egymás közötti felkészülési mérkőzéseken teszteli a Simon Antal vezette szakmai stáb. Az NSO úgy tudja, az egyik próbajátékos a Vácról érkező középpályás, Durso Giuliano.


NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A TISZAKÉCSKÉNÉL
Érkezők: Erdélyi Botond (Dorog), Varga Ádám (Puskás Akadémia II), Zádori Krisztián (Balmazújváros)
Távozók: Benkó Bence (?), Gréczi Márton (?), Helesfay Donát (?), Huszti András (Puskás Akadémia), Károly Bálint (Békéscsaba), Ladányi Patrik (?), Mihály Dávid (?), Sirokmán Zoltán (?)

Legfrissebb hírek

Tömeges lökdösődés, boruló játékos: így ért véget a Tatabánya–Csákvár meccs – videó

Labdarúgó NB II
19 órája

Négyszer talált be a feljutásra hajtó ellenfelének a Szeged

Labdarúgó NB II
2025.04.28. 22:00

Meccsenként öt hazai játékos az NB I-ben, csak magyar edzők az NB II-ben – nagy változtatásokra készül az MLSZ

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 20:23

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 09:17

NB III: a Tiszakécske 11 góllal győzte le a Szolnokot

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 22:09

NB II: ráadásgóllal győzött a Kisvárda, bombagóllal a Vasas, a Honvéd simán verte a Békéscsabát

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 20:53

Hiába állt fel kétgólos hátrányból a Szentlőrinc, a Kisvárda a hajrában kicsikarta a győzelmet

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:57

A Tatabánya a ráadásban mentett pontot a botrányos körülmények között véget ért meccsen

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:45
Ezek is érdekelhetik