A labdarúgó NB II 32. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető MTK 1–0-ra legyőzte a december 3. óta veretlen Gyirmótot, s ezzel már biztos, hogy a kék-fehérek egyéves szünet után ősztől újra az NB I-ben szerepelhetnek.
A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.
A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.
LABDARÚGÓ NB II
32. FORDULÓ
MTK Budapest–Gyirmót FC Győr 1–0 (Kulcsár T. 25.)
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






