NB II: edzőkeringő a Soroksár–Nyíregyháza vonalon?

Vágólapra másolva!
2017.05.01. 09:07
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint a nyáron folytatódhat a keringő a Soroksár–Nyíregyháza vonalon. A Soroksár NB II-es labdarúgócsapatától a tavaszi szezon közben szerződött Nyíregyházára Szűcs Mihály sportigazgató, akit a nyáron Lucsánszky Tamás vezetőedző is követhet, míg a legutóbb a Szparinál dolgozó Mátyus János ellenkező utat járhat be.

Korábban már jeleztük, hogy a nyáron további változások várhatók Nyíregyházán, ahová tavasszal már érkezett Szűcs Mihály sportigazgató, Véber Györgyöt pedig Dajka László váltotta a vezetőedzői poszton. Az egyik változás az lehet, hogy a jelenleg a Paksi FC vezetőségében dolgozó Elbert Gábor ügyvezető lehet az NB II-ben jelenleg 11. helyen álló csapatnál.Korábban már jeleztük, hogy a nyáron további változások várhatók Nyíregyházán, ahová tavasszal már érkezett Szűcs Mihály sportigazgató, Véber Györgyöt pedig Dajka László váltotta a vezetőedzői poszton. Az egyik változás az lehet, hogy a jelenleg a Paksi FC vezetőségében dolgozó Elbert Gábor ügyvezető lehet az NB II-ben jelenleg 11. helyen álló csapatnál.

A vezetőedzői posztra a bajnokságban jelenleg 4. Soroksár szakvezetője, Lucsánszky Tamás a kiszemelt, míg a nyírségiekkel egymás után két bajnokit megnyerő (a 31. fordulóban éppen a Soroksár ellen) Dajka László az utánpótlásban kaphat szerepet.

A nyíregyházi klubot megkerestük a hírrel kapcsolatban, de egyelőre nem reagáltak hívásunkra.

Eközben a Ferencváros utánpótlásából a szezon közben távozó, azóta már soroksári sportigazgatóként dolgozó Dragóner Attila korábbi ferencvárosi csapattársát, az ősszel még a Nyíregyháza vezetőedzőjeként dolgozó Mátyus Jánost csábíthatja Soroksárra, vele tarthat Kakas László kapusedző is, aki korábban már edzősködött a klubnál (többek között a magyar válogatott és a Ferencváros kapusedzője is volt).

Nemrég Kubatov Gábor, az FTC elnöke azt a lehetőséget is felvetette, hogy Lipcsei Péter kerül a Fradival együttműködő Soroksárra vezetőedzőnek, de úgy tudjuk, Mátyusnak erre most nagyobb az esélye.

Legfrissebb hírek

Megtalálta a kiutat a gödörből az Ajka, amely másfél hónap után a Soroksár ellen örülhetett újra

Labdarúgó NB II
1 órája

NB II: ráadásban lőtt góllal nyert a Honvéd; először kapott ki Tímárral a KTE; gálázott a Szeged

Labdarúgó NB II
2025.11.02. 19:00

Az utolsó percben jött a hazai dráma, Soroksáron is nyert a Honvéd

Labdarúgó NB II
2025.11.02. 18:53

Megvan, mikor pótolják a hét elején elmaradt NB II-es bajnokit

Labdarúgó NB II
2025.10.31. 15:15

Révész Attila tovább tárgyal: Én is Bódog Tamást akartam a padra…

Labdarúgó NB I
2025.10.31. 09:24

Emberelőnyben jutott tovább a Soroksár a Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2025.10.30. 14:32

Elhalasztották a Budafok–Soroksár NB II-es bajnokit – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.10.27. 19:34

Potya gól is hozzájárult a Honvéd vereségéhez, már a Vasas vezeti a tabellát – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.10.19. 19:00
Ezek is érdekelhetik