NB II: bemutatták a békéscsabai szakmai stáb tagjait

2016.06.20. 18:13
A Békéscsaba NB II-es labdarúgócsapatát irányító Zoran Szpisljak az újonnan érkező játékosainak is bemutatta a szakmai stáb tagjait – adta hírül a klub honlapja.

Az első csapat pályaedzői pozíciójára Boér Gábort jelölte ki a klubvezetés. A technikai vezetői feladatokat Steigerwald Ernő, míg a szertárosi teendőket ezentúl Szilágyi Attila látja el.

A második csapat vezetőedzőjeként dolgozik tovább az Előrénél Szenti Zoltán, a gazdasági ügyekért pedig mostantól Belanka Csaba felel.

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
11 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Nagy Attila: Sosem eredményekben, hanem játékosnevelésben gondolkodom

Utánpótlássport
2026.06.05. 17:38

Röplabda: ismét a Békéscsaba nyerte az U20-as női bajnokságot

Utánpótlássport
2026.05.25. 09:02

Röplabda: kecskeméti és békéscsabai siker az U15-ös országos döntőkben

Utánpótlássport
2026.05.18. 13:40

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00

Győzelemmel váltott az NB II-ről az NB III-ra a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 17:52

Röplabda: Vasas- és BRSE-dominancia a leány utánpótlás-bajnokságokban

Utánpótlássport
2026.05.11. 14:02
Ezek is érdekelhetik