NB II: a szurkolókat kérdezik, mikor játsszon a csapat

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.06.02. 18:20
A következő idényben az NB II-ben szereplő békéscsabai labdarúgócsapat a szurkolói bevonásával kívánja eldönteni, mikor kezdődjenek az Előre bajnoki mérkőzései.

A klub honlapján két héten át elérhető szavazáson a drukkerek három időpont közül választhatnak: péntek 18 óra, szombat 18 óra és vasárnap 18 óra.A klub honlapján két héten át elérhető szavazáson a drukkerek három időpont közül választhatnak: péntek 18 óra, szombat 18 óra és vasárnap 18 óra.

A békéscsabaiak a szavazás eredményét eljuttatják a Magyar Labdarúgó-szövetséghez, és remélik, hogy a szurkolók kívánsága a lehetőségekhez képest érvényesül majd a menetrendben.

 

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
11 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Nagy Attila: Sosem eredményekben, hanem játékosnevelésben gondolkodom

Utánpótlássport
2026.06.05. 17:38

Röplabda: ismét a Békéscsaba nyerte az U20-as női bajnokságot

Utánpótlássport
2026.05.25. 09:02

Röplabda: kecskeméti és békéscsabai siker az U15-ös országos döntőkben

Utánpótlássport
2026.05.18. 13:40

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00

Győzelemmel váltott az NB II-ről az NB III-ra a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 17:52

Röplabda: Vasas- és BRSE-dominancia a leány utánpótlás-bajnokságokban

Utánpótlássport
2026.05.11. 14:02
Ezek is érdekelhetik