NB II: a listavezető ellen térhet vissza a házi gólkirály

2016.02.22. 17:39
Sérülés miatt kihagyta a Csákvár elleni, első tavaszi bajnoki mérkőzést a labdarúgó NB II-ben szereplő Kisvárda házi gólkirálya, Erős Gábor. A Nemzeti Sport Online úgy értesült, hogy a 35 esztendős játékos a mai napon már edzett (igaz, még társaitól külön), és a hétvégi, Gyirmót elleni mérkőzésen visszatérhet a csapatba.

A rutinos irányító a szabolcsiak utolsó, Szatmárnémeti elleni felkészülési mérkőzésén szenvedett ínsérülést, ezért a szakmai stáb nem kockáztatta játékát a Csákvár elleni bajnokin. Erős azonban ma már egyedül edzett, kedden pedig társaival gyakorolhat, így nem lesz akadálya annak, hogy a listavezető Gyirmót elleni szombati meccsen visszatérhessen a pályára.

Az egykoron többek között a Fradiban, Győrben, Kispesten és Pécsen is futballozó 35 esztendős középpályás 14 mérkőzésen szerzett tíz góljával a Kisvárda legeredményesebb labdarúgója a szezonban.

A Kisvárda az NB II 16. fordulójában egyébként úgy játszott 3–3-as döntetlent a Csákvárral, hogy – első csapatként a bajnokságban – emberhátrányban játszva tudott pontot menteni.

Legfrissebb hírek

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

Szerződést hosszabbított a Kisvárda alapembere – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 20:52

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Erős Gábor: A hatodik-tizedik hely megszerzését tűzzük ki célul az NB I-ben a Vasassal

Labdarúgó NB I
2026.06.03. 15:30

Bíró Bence: Eljutottam arra a szintre, ahová mindig is szerettem volna

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 09:06

A régi-új vezetőedző, Supka Attila elégedett lenne az ötödik hellyel Kisvárdán

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 17:08

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54

Révész Attila: Benn maradunk jövőre is

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 11:23
Ezek is érdekelhetik