NB II: a Szigetszentmiklós négy játékost szerződtethet

2016.01.16. 17:35
Irmes Dávid, Kokenszky Norbert és Horváth Péter mellett Gubacsi Zoltán is a labdarúgó NB II-ben szereplő SZTK-Erimát erősítheti a tavaszi szezonban – számolt be róla a klub honlapja.

„Irmes Dávid, Kokenszky Norbert, valamint Horváth Péter szerződtetésére teszek javaslatot a klubvezetők felé – mondta a klub honlapján Vágó Attila vezetőedző a Balatonfüred elleni felkészülési mérkőzés után. – Ők hárman azok, akik érdemben hozzá tudnak tenni a játékunkhoz. A többiektől elköszöntünk."Vágó Attila vezetőedző a Balatonfüred elleni felkészülési mérkőzés után. – Ők hárman azok, akik érdemben hozzá tudnak tenni a játékunkhoz. A többiektől elköszöntünk."

A 20 esztendős Kokenszky Norbert az NB III-as Diósd együttesében futballozott az őszi szezonban, és 11 mérkőzésen 4 gólt szerzett. A 19 éves Irmes Dávid korábban a Győri ETO II keretéhez tartozott, míg az ősszel a Gyirmót megye I-ben szereplő második csapatában szerepelt, és nyolc találatot jegyzett.

A harmadik sikeres próbázó, Horváth Péter ősszel a ZTE keretéhez tartozott, és egy bajnokin lépett pályára. A szintén 20 éves játékos kölcsönbe kerülhet a Szigetszentmiklóshoz.

A Balatonfüred elleni meccs első félidejében pályára lépett a 19 éves Gubacsi Zoltán is, aki az ősszel az Újpest futballistája volt, de tavasszal a tervek szerint szintén az SZTK-Erimában folytatja pályafutását. A jó felépítésű, 186 cm magas, 78 kg-os védő egyébként ifistaként az olasz Novara együttesében futballozott.

A Nemzeti Sport Online megtudta, hogy a Szigetszentmiklóstól télen távozó Domokos Bálint tavasszal az NB III-as III. Kerületi TVE-ben játszik.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

SZTK-Erima–Balatonfüred 4–0 (4–0)
Szigetszentmiklós, 50
néző
SZTK-Erima, 1. félidő:
Vajda – Gubacsi, Benkő-Bíró, Kovács J., Puskás – Irmes, Nikolin, Horváth P., Balázs R. – Kokenszky, Vólent. 2. félidő: Vajda – Puskás, Kovács J., Polyák, Fazekas – Németh Á., Göblyös, Pump, Nyúl – Bartha K., Lévai
Gólszerző:
Kovács J. (2), Kokenszky, Vólent

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS AZ SZTK-ERIMÁNÁL
Érkezők:

Kölcsönbe érkezők: Vajda Dániel
(Bp. Honvéd)
Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek:

Kiszemeltek:
Gubacsi Zoltán (Újpest), Horváth Péter (ZTE), Irmes Dávid (Gyirmót II), Kokenszky Norbert (Diósd – próbajáték),
Távozók: Domokos Bálint (III. Kerületi TVE), Illés Gyula (Nyírbátor), Kollega Krisztián (Ajka), Póti Krisztián
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk:Sváb Dániel (Bp. Honvéd)

Az NB II-es csapatok mai felkészülési mérkőzéseiről bővebben itt olvashat!

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
3 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
6 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
7 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik