NB II: rossz romániai emlék – „Nem fogadtak be, nem is nagyon akartak”

2015.07.29. 08:31
A tavaszi idényben a Haladás kölcsönjátékosaként a román Ceahlaul Piatra Neamt labdarúgócsapatában szerepelt Nagy Olivér – az immár Szigetszentmiklóson futballozó szélsőben nem maradtak jó emlékek a rövid légióskodásról.

Nagy Olivér a tavaszi szezonra került a Ceahlaulhoz, de csupán három bajnoki mérkőzésen lépett pályára, 169 percnyi játéklehetőséget kapott – és, mint azt az sztkfutball.hu-nak elmondta, a beilleszkedése sem sikerült jól.

„Három hónapot töltöttem ott, de nem váltotta be a reményeimet a légióskodás. Rossz klubba kerültem, nem fizettek ki, nem is játszottam annyit, amennyit szerettem volna. Akadt olyan három hét, amikor sztrájkoltunk. Szóval nem volt nagy élmény, örülök, hogy véget ért. »Ungre«, vagyis »Magyar« volt a becenevem. Nem fogadtak be és nem is nagyon akartak” – nyilatkozta Nagy Olivér, aki Várhidi Péter sportigazgató hívására szerződött az NB II-es Szigetszentmiklóshoz.

Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

Románia: a súlyos sérülés után pályára érkező mentő elakadt az esőben, a játékosoknak kellett betolni – videó

Minden más foci
2026.05.01. 10:42

Románia: Gheorghe Hagi 25 év után tér vissza a válogatott élére

Minden más foci
2026.04.20. 13:59
Ezek is érdekelhetik