A labdarúgó NB II 1. fordulójának esti mérkőzésén a Gyirmót FC Győr a szoros végeredmény ellenére a vártnál könnyebb győzelmet aratott a Szolnoki MÁV vendégeként. A gyirmótiaknál az új szerzemény, Beliczky Gergő a gólja mellett egy gólpasszt is adott.
LABDARÚGÓ NB IILABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ
SZOLNOKI MÁV–GYIRMÓT FC GYŐR 2–3 (Nagy I. 16., 93., ill. Magasföldi 2., Beliczky 26., Cseri T. 51.)
Legfrissebb hírek

NB II: megvannak az osztályozó párosításai
Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43
Ezek is érdekelhetik






