Korábban már beszámoltunk róla, hogy az őszi szezon hajrájában a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Veszprémnél komoly anyagi gondok adódtak, de azóta úgy tűnik, a vezetőség sikeresen orvosolja a helyzetet.
Az év vége előtt a keret nagy része megkapta az elmaradt fizetéseket (a prémiumokat viszont nem), azonban még vannak olyanok, akik várnak a pénzükre. Az már korábban eldőlt, hogy Eugene Fomumbod és Makrai László távozik a klubtól, de mostanra az is biztossá vált, hogy két kapus, Kiss Máté (ő kölcsönadása után visszatért Paksra) és Kádár Balázs is elhagyja a csapatot.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik




