A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Szigetszentmiklós kezdi meg a leghamarabb a felkészülést a másodosztályú csapatok közül. Az új vezetőedző, Zoran Kuntics már január 3-án edzést vezényel futballistáinak.
A másodosztályú együttesek közül a Szigetszentmiklós lesz a legaktívabb, már január 3-án elkezdi a felkészülést. Az újonnan kinevezett vezetőedző, Zoran Kuntics erős ellenfelekkel szeretne megmérkőzni, így élvonalbeli csapatok mellett horvátországi edzőtábort is szeretne beiktatni, bár egyelőre ez még kérdéses.
Az élvonalbeli klubok közül is csak a Ferencváros ébred „téli álmából" ilyen korán, Ricardo Monizék szintén január harmadikán találkoznak először.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





