Gyirmót: Kiprichtől egy festménnyel búcsúztak az NB II-es klub vezetői

2011.06.12. 13:41
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Gyirmót hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Kiprich Józseffel történt egyeztetést követően közös megegyezéssel úgy döntöttek, hogy nem hosszabbítják meg a vezetőedző június végén lejáró szerződését.

A klub vezetői egy festménnyel is megajándékozták a távozó szakembert, aki három évet töltött a Gyirmót kispadján, és első évében bajnoki címig vezette az együttest, amely licencproblémák miatt nem indulhatott az élvonalban.

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

Negyven évvel ezelőtt verte meg 3–0-ra Magyarország Brazíliát a Népstadionban

Magyar válogatott
2026.03.16. 08:48

A Gyirmót idegenbeli győzelmével kezdődött meg az NB III tavaszi szezonja

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:24
Ezek is érdekelhetik