Gyirmót: Kiprich József kijött a kórházból, de még nem ülhet a padra

2010.09.06. 11:57
Fontos hiányzója volt tegnap a Gyirmót–Kaposvölgye NB II-es találkozónak, Kiprich József, a hazaiak vezetőedzője néhány napos kórházi kezelést követően otthonról, telefonon tartotta a kapcsolatot a kispadon ülő Margitai Zoltán klubigazgatóval. Egyelőre kérdéses, hogy mikor ülhet le újra a kispadra a szemproblémával küzdő szakember. 

Kiprich József még az elmúlt hét péntekén érzett fájdalmat a szemében, orvoshoz fordult, aki allergiás megbetegedést állapított meg.

A fájdalom később sem múlt el, és a szakvezető néhány napos pihenés után már szinte nem is látott.

A tatabányai kórházban megállapították, hogy nem allergiás betegség, hanem egy baktérium támadta meg a korábbi hetvenszeres válogatott játékos szemét, amely fertőző, ezért mérkőzésen sem vehet részt. A kivizsgálás a héten folytatódik, és akkor derül ki, mikor ülhet vissza a gyirmóti kispadra Kiprich József.

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

Negyven évvel ezelőtt verte meg 3–0-ra Magyarország Brazíliát a Népstadionban

Magyar válogatott
2026.03.16. 08:48

A Gyirmót idegenbeli győzelmével kezdődött meg az NB III tavaszi szezonja

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:24

Az NB III-as Gyirmót FC Győr megvásárolta a másodosztályú Szeged belső védőjét

Labdarúgó NB II
2026.02.18. 14:01
Ezek is érdekelhetik