Újpest: a lila-fehérek január 4-én kezdik meg a felkészülést

2020.12.29. 10:50
null
Január 4-én kezdi az Újpest a felkészülést (FOtó: Török Attila)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest január 4-én kezdi meg a felkészülést az idény második felére.

 

Mint a lila-fehérektájékoztatásábanolvasható, a csapatnak mintegy 15 napja lesz rá, hogy megfelelő formába lendüljön. Ez idő alatt az Újpest három felkészülési mérkőzést játszik: január 9-én a másodosztályú Budaörssel, 13-án a szintén NB II-es az ETO FC Győrrel, három nappal később pedig a Szeged-Csanád Grosics Akadémiával csap össze.

A klub továbbá hozzáteszi, hogy az ellenfelekkel való egyeztetés mellett az új vezetőedző kinevezése is folyamatban van.

Legfrissebb hírek

NB II: Szegeden aláírt a csabai védő, de távozik a válogatott középpályás

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 13:32

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tizenegyesgóllal nyert Szegeden a Csákvár az utolsó fordulóban

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:41

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Triplával előzte meg ellenfelét Ajkán a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:44

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

A Budafok kihasználta a Szeged enerváltságát, rossz sorozatát megszakítva sokat tett a bennmaradásért

Labdarúgó NB II
2026.04.26. 18:55
Ezek is érdekelhetik