MLSZ: szurkolói huhogása miatt sújtották pénzbüntetéssel a DVSC-t
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 200 ezer forintos pénzbüntetéssel sújtotta a DVSC-t.
A közlemény szerint a debreceni klubot szurkolói a Mezőkövesd elleni bajnokin történő rasszista megnyilvánulásáért („huhogás”) sújtotta pénzbüntetéssel a szövetség.közlemény szerint a debreceni klubot szurkolói a Mezőkövesd elleni bajnokin történő rasszista megnyilvánulásáért („huhogás”) sújtotta pénzbüntetéssel a szövetség.
Az MLSZ emellett hivatalosan is megerősítette, hogy Király Gábor három mérkőzésre szóló eltiltást kap azért, mert a Ferencváros elleni bajnokin Karakó Ferenc reklamálás miatt kiállította. A szombathelyi együttes ugyanakkor kijelentette, hogy meghallgatást és felülvizsgálatot kér a fegyelmi bizottságtól, így a történetnek még közel sincs vége.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik





