NB I: a DVTK ellen szerezte meg az első győzelmét a Gyirmót
A labdarúgó NB I 8. fordulójában a Gyirmót FC Győr Sallói Dániel góljával 1–0-ra legyőzte a DVTK-t, így megszerezte története első élvonalbeli győzelmét.
LABDARÚGÓ NB I
8. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR–DVTK 1–0 (Sallói 74.)LABDARÚGÓ NB I
8. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR–DVTK 1–0 (Sallói 74.)
Legfrissebb hírek

NB II: megvannak az osztályozó párosításai
Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43
Ezek is érdekelhetik







