NB I: Egervári vereséggel kezdett a Diósgyőr kispadján
A Puskás Akadémia a harmadik percben megszerezte a vezetést Pekár László 11-esből szerzett találatával a Diósgyőri VTK ellen, és a hazai csapat meg is őrizte végig az előnyét a labdarúgó NB I 20. fordulójában. A vendégek mestere, Egervári Sándor így vereséggel kezdett a bajnokságban a diósgyőri kispadon.
LABDARÚGÓ NB I
20. FORDULÓ
PUSKÁS AKADÉMIA–DVTK 1–0 (Pekár 3. – 11-esből) LABDARÚGÓ NB I
20. FORDULÓ
PUSKÁS AKADÉMIA–DVTK 1–0 (Pekár 3. – 11-esből)
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51
Ezek is érdekelhetik





