DVTK: a védő már sajnálja, hogy összeveszett a drukkerrel

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.12.14. 18:58
Drazsen Okuka, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK védője elnézést kért azért, mert összeveszett egy szurkolóval az Újpesten elszenvedett, 2–1-es vereség alkalmával.

„Újpesten sorozatban a negyedik olyan bajnokinkat játszottuk, amikor győzelmet érdemeltünk volna, azonban nem tudtuk begyűjteni a három pontot – mondta Okuka a dvtk.eu-nak. – Emiatt kellően feszült voltam, ráadásul bennem volt még a néhány perce kapott gól is, azonban társaimmal kötelességemnek éreztem, hogy odamenjünk a szurkolókhoz, és megköszönjük, hogy Újpesten is mellettünk álltak, miként egész évben. Úgy gondoltam, a vereség ellenére bele tudok nézni a szemükbe, hiszen mindent megtettem, mindent megtettünk a sikerért.”Okuka a dvtk.eu-nak. – Emiatt kellően feszült voltam, ráadásul bennem volt még a néhány perce kapott gól is, azonban társaimmal kötelességemnek éreztem, hogy odamenjünk a szurkolókhoz, és megköszönjük, hogy Újpesten is mellettünk álltak, miként egész évben. Úgy gondoltam, a vereség ellenére bele tudok nézni a szemükbe, hiszen mindent megtettem, mindent megtettünk a sikerért.”

„A szurkolók egy része díjazta erőfeszítéseinket, a másik része csalódott volt a vereség miatt, ami teljes mértékben érthető. Azonban volt egy ember, aki elég csúnya dolgokat kiabált, vele rendesen összevesztem. Tudom, nem lett volna szabad, de minden mérkőzésen száz százalékon pörgök, és bevallom, elveszítettem a fejem. Ugyanakkor megértem ezt a szurkolót is, a lelátón sem lehetett könnyű átélni, hogy támadunk, helyzeteket alakítunk ki, de a végén megint nem volt eredménye.”

„Az eset után, még aznap este egy benzinkúton találkoztam a sráccal, és immár higgadt fejjel megbeszéltük a történteket. Bocsánatot kértem személyesen tőle és kézfogással búcsúztunk el. Sajnálom, hogy ezzel nem zárult le az eset, hanem még mindig újabb hullámokat vet. Ezúton kérek elnézést minden szurkolótól, akit megsértettem! Mostantól pedig szeretném, ha nem a szavaké, hanem a tetteké lenne a főszerep. A Békéscsaba ellen visszataláltunk a győzelem ösvényére, szeretnénk tavasszal is ezen az úton haladni.”

 

Legfrissebb hírek

Lukács Dániel duplájával fordított a Puskás Akadémia a DVTK ellen

Labdarúgó NB I
8 órája

Ha az ETO szombaton nem nyer Nyíregyházán, a Loki legyőzésével már vasárnap őszi első lehet az FTC

Labdarúgó NB I
17 órája

Kerítésen innen és túl – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 23:50

Ötvös Bence gólokkal hangolt a Rangers elleni El-csatára

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 12:07

A remeklő Acolatse vezérletével a DVTK megnyerte a Nyíregyháza elleni keleti rangadót

Labdarúgó NB I
2025.12.06. 14:34

Tizenkét éve nem szerepelt ilyen jól a Loki; Hornyákkal az egyik leggyengébb idényét futja a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
2025.12.06. 08:57

NS-képeslap: műfüves pálya Újdiósgyőrben

Minden más foci
2025.12.03. 08:08

Súlyos büntetést kapott Gera Dániel

Labdarúgó NB I
2025.12.02. 20:41
Ezek is érdekelhetik