FTC: korábbi klubjának nem kell a kölcsönadott légiós

Ramírez kiemelkedő teljesítményt nyújt a Fradiban, a zöld-fehérek szeretnék is megtartani őt (Fotó: Korponai Tamás)
Cristian Ramírez a télen fél évre kölcsönbe érkezett a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvároshoz, de jövője egyelőre továbbra is bizonytalan.
A balhátvéd kiváló teljesítményt nyújt a zöld-fehéreknél, hét bajnokin három gólpasszt adott, a Magyar Kupában pedig még gólt is szerzett. A nyáron azonban lejár a kölcsönszerződése, így azt követően – papíron – visszatér a Fortuna Düsseldorfhoz.
A Ferencvárosnak azonban opciós joga van megtartania Ramírezt, de nem a Fradi az egyetlen klub ezzel a lehetőséggel. A liga-zwei.de állítása szerint a Nürnberg is megvásárolhatja a labdarúgót, ám a klub – amelynél ősszel volt kölcsönben Ramírez – nem kíván élni ezzel az opcióval.
Az ecuadori jövője így bizonytalan, de Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója korábban elmondta, mindent megtesznek a játékos megtartásáért , ami azonban „nem lesz olcsó mulatság”.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







