DVTK: Itt vagy máshol, de jönnek még szebb napok - Jenner

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.04.17. 13:51
Julian Jenner, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK szélsője még nem tudja, mit hoz a jövő számára, de bízik benne, hogy lesznek szebb napjai, mint a mostaniak.

Jenner nem először jelezte, hogy nem érzi jól magát Diósgyőrben. A holland februárban megsérült, és azt mondta, úgy érzi, a klub nem segít neki a felépülésben. Tomiszlav Szivics, a DVTK vezetőedzője erre úgy reagált,hibáztak, amikor szerződtették a hollandot, nincs ideje foglalkozni ezzel az üggyel, s hozzátette, Jenner inkább mutassa meg, mit tud. februárban megsérült, és azt mondta, úgy érzi, a klub nem segít neki a felépülésben. Tomiszlav Szivics, a DVTK vezetőedzője erre úgy reagált,hibáztak, amikor szerződtették a hollandot, nincs ideje foglalkozni ezzel az üggyel, s hozzátette, Jenner inkább mutassa meg, mit tud.

Ezt követően Murat Basaran, a szélső ügynöke akadt ki, mondván, edzője nem ad elég játéklehetőséget Jennernek, amire Szivics úgy reagált, „nem kíván ilyen alacsony szintre lemenni”. A holland szerződése a nyáron lejár Diósgyőrben, ahol csak elvétve kap lehetőséget, ezért még nem tudja, mi lesz vele.

„Nehéz időszakot élek meg, de vannak olyan részei az életemnek, amelyek segítenek túllendülni ezen, mert tudom, hogy jönnek még szebb napok – írta Jenner a Facebook-oldalára. – Hogy itt vagy máshol, az teljesen lényegtelen…”

Jenner a kislányából és a párjából merít erőt, mindkettejüknek megköszönte, hogy mellette vannak ezekben a nehéz időkben.

Legfrissebb hírek

Nebojsa Vignjevics: A második félidő elején nem lehetett ráismerni a csapatomra

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 07:15

Az első félidőt átaludta, a másodikban háromszor bevette a Nyíregyháza a DVTK kapuját

Labdarúgó NB I
2026.03.21. 15:52

Ott lép pályára vasárnap az FTC, ahol még sosem vesztett NB I-es mérkőzést

Labdarúgó NB I
2026.03.20. 13:47

Szatmári Csaba: A Barcikától kapott pofont el kell felejteni

Labdarúgó NB I
2026.03.19. 06:32

Kovács Zoltán távozik Diósgyőrből – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.03.14. 11:31

Meglepetés a borsodi derbin, a Barcika négygólos győzelmet aratott a DVTK otthonában!

Labdarúgó NB I
2026.03.13. 19:40

Az Újpest sorozatban négy vereség után javítana a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
2026.03.13. 13:12

„Vignjevics legfontosabb üzenete: próbáljunk meg többet futballozni”

Labdarúgó NB I
2026.03.08. 17:18
Ezek is érdekelhetik